[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۶۵۶
  • دوره جدید

ساره به اردو برمی‌گردد، روزنامه شیراز نوین

سرمربی تیم ملی پاراتیراندازی گفت که ساره جوانمردی قرار است به جمع اردونشینان اضافه شود. 
به گزارش «ورزش سه»، حسین امیری سرمربی تیم ملی پاراتیراندازی در گفت‌وگو با تسنیم، درباره بازگشت به رأس کادر فنی این تیم اظهار داشت: من هیچ‌گاه شرط شخصی برای مسئولان انجمن و فدراسیون نگذاشتم و این بار هم شرط‌های کاری داشتم که با آنها موافقت شد. من در گذشته یک برنامه‌ریزی مدون برای پاراتیراندازی داشتم که در طول یک سال گذشته کمی از آن فاصله گرفته شد، به همین دلیل می‌دانستم که روزی به سراغم خواهند آمد؛ البته انتظارش را نداشتم که الان این اتفاق بیفتد.
وی با اشاره به اینکه اولین تماس مسئولان با او 2 هفته قبل بود، ادامه داد: من دو سه شرط ساده داشتم که از جمله آنها، عدم دخالت در کارهای فنی و همچنین انتخاب مربیان توسط خودم بودند. خوشبختانه موافقت لازم با آنها صورت گرفت و مشکلی وجود ندارد.
امیری درباره در پیش بودن مسابقات جهانی در امارات گفت: نزدیک به 45 روز فرصت داریم که فکر می‌کنم در این مدت بتوانیم 2 یا نهایتاً 3 مرحله اردوی 10روزه برگزار کنیم. باید همه تلاش خود را به خرج بدهیم تا بهترین شرایط در اردوها ایجاد شود و ملی‌پوشان در این رویداد که حکم انتخابی پاراالمپیک پاریس را نیز دارد، بتوانند عملکرد خوبی داشته باشند. اینکه سهمیه پاراالمپیک توزیع می‌شود، کار ما را سخت‌تر خواهد کرد؛ چون همه کشورها با یک هدف مشترک وارد مسابقات می‌شوند.
سرمربی تیم ملی پاراتیراندازی با بیان اینکه مهم‌ترین هدفم، ایجاد فضای آرامش در اردوست، در پاسخ به این سؤال که آیا ساره جوانمردی به جمع ملی‌پوشان در اردو باز خواهد گشت یا خیر، گفت: هنوز به طور مستقیم با او صحبت نکرده‌ام، اما وقتی موضوع حضورم در تیم ملی مطرح شد، جوانمردی هم موافقت خود را با بازگشت به اردوی مشترک و حضور در کنار سایر ملی‌پوشان اعلام 
کرده بود.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی