[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۶۵۵
  • دوره جدید

مدیرکل ورزش و جوانان فارس: استعدادیابی محور اصلی توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای است، روزنامه شیراز نوین

مدیرکل ورزش و جوانان استان در بازدید از پایگاه قهرمانی، از نزدیک بر انجام مراحل تست پیکرسنجی و آمادگی جسمانی منتخبان اعزامی به مسابقات استعداد‌های برتر نظارت نمود.
تاکنون بیش از سیزده‌هزار تست آمادگی جسمانی و پیکرسنجی از 40 تیم اعزامی به مسابقات استعدادیابی در پایگاه قهرمانی و استعدادیابی استان اخذ گردیده شده است. به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان استان فارس، حیدر صفرپور ضمن بیان اهمیت پایگاه قهرمانی در امر استعدادیابی، گفت: با تدوین برنامه‌های دقیق، می‌توان بهترین استعدادهای ورزشی را در رشته‌های مختلف ورزشی شناسایی کرد و پرورش داد تا باعث افتخار ورزش استان در میادین داخلی و خارجی باشند.
صفرپور در ادامه افزود: این پایگاه با حضور متخصصان استعدادیابی در اختیار قهرمانان و نخبه‌های ورزشی قرار دارد و تلاشمان بر این است با تکمیل و تجهیز هرچه بیشتر این مجموعه، بستر لازم برای ورزشکاران استان فراهم شود.
لازم به ذکر است انجام تست‌های آمادگی جسمانی و پیکرسنجی برای 40 تیم‌ شرکت‌کننده در مسابقات استعدادیابی کشور از نهم شهریور آغاز شده و بر روی هر نفر ورزشکار شرکت‌کننده در برنامه استعدادیابی، ۴۳ آیتم از تست‌های پیکرسنجی و آمادگی جسمانی توسط مربیان و استعدادیابان اداره کل ورزش ارزیابی شده و تاکنون بیش از سیزده‌هزار تست آمادگی جسمانی و پیکرسنجی در محل پایگاه قهرمانی از مستعدان ورزش در رده سنی نوجوانان اخذ شده است. 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی