[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۵۸۴
  • دوره جدید

باهنر: توهین به رئیس جمهور ممنوع است، روزنامه شیراز نوین

رئیس جبهه پیروان خط امام (ره) و رهبری نسبت به اهانت به رئیس‌جمهور در راهپیمایی روز قدس واکنش نشان داد. محمدرضا باهنر در خصوص حواشی راهپیمایی روز قدس گفت: توهین ممنوع است. چه توهین به رئیس جمهور محترم و منتخب ملت ایران در انتخاباتی بزرگ و حماسی(حواشی بسیار ناخوشایند گروهی اندک در راهپیمایی میلیونی روز قدس) و چه توهین به رأی ملت ایران در انتخاباتی آزاد و باشکوه(فتنه بعد از انتخابات سال ١٣٨٨).
وی افزود: حقیقتا از هیچ فرد یا گروهی توقع نمی رود که در جامعه ایران اسلامی که باید منادی اخلاق و وحدت باشد، رفتار ناشایست و توهین سر بزند. آنهم در روزی که روز وحدت علیه غاصبان قدس شریف است. بدیهی است دستگاه‌های اطلاعاتی و قضایی بایستی با شناسایی افراد توهین کننده و برخورد قانونی با آنان، ضمن جلوگیری از تکرار چنین مسائلی، شیرینی حضور حماسی ملت ایران را در روز قدس که با زبان روزه ندای حق‌طلبی سر دادند، دوچندان نمایند.
دبیر کا جامعه اسلامی مهندسین تاکید کرد: ملت عزیز ایران می‌دانند که افراد و گروه‌های سیاسی با یکدیگر رقابت می‌کنند اما در صحنه اجتماعی برای اهداف عالی نظام مقدس جمهوری اسلامی وحدت دارند و توهین به هیچیک از ارکان نظام را بر نمی‌تابند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی