[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۹۳۴
  • دوره جدید

سرخ‌پوشان ۳ استقلال ۳ بقای آبی ها قطعی شد، روزنامه شیراز نوین

گل‌زنان: گل به خودی مدافع استقلال در دقیقه ۶۵، ساسان معصومی دقیقه ۷۲ و علی‌رضا نوراللهی دقیقه ۷۴ برای سرخ‌پوشان و محمدجواد شگردی‌زاده در دقایق ۳۴ و ۵۰ و محمد مهدی غضنفری در دقیقه ۷۵ برای استقلال.
تیم برگزاری و داوری:
نماینده بازی: رحمان موسایی، ناظر داوری: علی شهریارزاده، داور: محمد عبید، کمک داوران: میثم اسکندری و علی موسوی، داور چهارم: سینا میری.
اخطار: محمد انصاری، ساسان معصومی و امیرحسین خواجه از سرخ‌پوشان و محمدهادی اسکندری، مهران روشنایی، محمدرضا محمدی و علی‌رضا کریمی از استقلال. 
بازیکنان استقلال: مهران روشنایی، ابوالفضل شعبانی، عرفان هنرمند، امیرحسین لطفعلی، محمدجواد شگردی زاده(از 92 ارسلان نگهداری)، محمدرضا محمدی، محمدمهدی غضنفری، علی‌اکبر غریبی(از 75 علی‌رضا کریمی) علی سوداگر(از 92 هانی دانشور)، محمد هادی اسکندری و علی‌رضا اسماعیلی.
سرپرست: حسام همت‌زادگان، سرمربی: مهدی خلیلی.
بازیکنان سرخ‌پوشان: علی‌رضا نوراللهی، امیرحسین خواجه، ابوالفضل اکبری(از 83 رضا زارع خلیلی)، علی زتیان، محسن جلیلی، ابراهیم امیدی(از 78 مهدی نادری)، علی‌رضا رحیمی، محمد انصاری، ساسان معصومی، مهران امیدی و حسین ابراهیمی. 
سرپرست: چوپانی، سرمربی: بهرامی، مربیان: بمانی و امیدی.
استقلال روی کاغذ، احتمال اندکی برای سقوط داشت و در صورت رقم خوردن 4 نتیجه در دو هفته پایانی، ممکن بود راهی لیگ یک شود. اما شاگردان خلیلی که تا دقیقه 72 از حریف خود پیش بودند و در عرض سه دقیقه پیروزی را با شکست عوض کرده بودند، خیلی زود گل سوم و تساوی را به ثمر رساندند تا بقای خود را قطعی کنند. استقلال با 20 امتیاز در رتبه دوازدهم جای خود را تثبیت کرد، اما سرخ‌پوشان با وجود این توقف، 35 امتیازی شده و دو پله در جدول صعود کردند! این تیم بالاتر از آینده‌سازان و پارس گستر در رتبه ششم جدول ایستاد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی