[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۹۳۳
  • دوره جدید

توصیه مهم آشتیانی به مدیران سرخابی‌ها، روزنامه شیراز نوین

واعظ آشتیانی توصیه کرد تا پایان جام حذفی دست به هیئت‌مدیره سرخابی‌ها زده نشود. به گزارش طرفداری، مدیرعامل اسبق استقلال گفت: شاید نظر رئیس سازمان خصوصی‌سازی این بوده با توجه به تنگنا‌های مالی که گریبان استقلال را گرفته به این تیم دلگرمی بدهد، اما یک جا‌هایی حرف درست و مثبت زدن، می‌تواند چالش‌برانگیز باشد.
 امیر واعظ آشتیانی در خصوص انتشار فایل صوتی حسین قربان‌زاده خطاب به بازیکنان استقلال و اشاره وی بر حل مشکلات مالی تیم، در حالی که وی سمتی در این باشگاه ندارد، اظهار داشت: امیدوارم صحت و سقم چنین فایلی تأیید نشود چون اگر تأیید شود برای خود او ایجاد حواشی می‌کند. فضای حاکم بر محیط ورزش با دیگر محیط‌های کاری متفاوت است. چقدر خوب می‌شد هر کسی در حوزه مسئولیتی که دارد صحبت کند و احیاناً اگر حرف کارشناسی دارد که بزند ولی اگر خارج از آن حوزه ورود پیدا کند و مسائلی را بر زبان آورد که در چارچوب وظایفش نباشد، می‌تواند تولید حواشی کند و دردسرهای خاصی خودش را به همراه دارد.
وی افزود: ضمن اینکه تولید حواشی یکی از دغدغه‌هایی است که برخی مدیران، خواسته یا ناخواسته تولید می‌کنند؛ این موضوع برای مجموعه اجرایی کشور ایجاد چالش می‌کند. به هر صورت امیدوارم این فایل صوتی ایجاد حواشی نکند. از طرفی دیگر، اگر بخواهیم با نگاه مثبت به ماجرا نگاه کنیم و خارج از حواشی باشد، شاید نظر رئیس سازمان خصوصی‌سازی این بوده با توجه به تنگناهای مالی که گریبان باشگاه استقلال را برای پرداخت دستمزد بازیکنان و کادرفنی گرفته، وی خواسته به نوعی دلگرمی بدهد. حتی با نگاه مثبت هم، یک جاهایی حرف درست و مثبت زدن می‌تواند چالش برانگیز باشد. باید مراقب بود که کجا و درباره چه موضوعی و به کدام مخاطب موضوعی را می‌گوییم و بابت این موضوع چه برداشتی ایجاد خواهد شد.
مدیرعامل پیشین باشگاه استقلال در مورد اینکه مالکیت این باشگاه مورد اختلاف وزارتخانه‌های ورزش و جوانان و اقتصاد و دارایی است و در چنین شرایطی احکام جدیدی برای باشگاه استقلال از سوی سرپرست صادر شده که می‌تواند پس از انتخاب مدیرعامل تغییر کند، عنوان کرد: سرپرست مشکل قانونی برای صدور احکام ندارد و اختیارات مدیرعامل به او تفویض شده است. اگر در دوران سرپرستی احکامی صادر نشود بهتر است، برای اینکه ممکن است مدیرعامل بعدی بیاید و احکام را لغو کند که این موضوع برای کسانی که حکم گرفتند خوشایند نخواهد بود. اگر افرادی که سرپرست هستند، یقین دارند مدیرعامل می‌شوند برای صدور احکام مشکل خاصی وجود ندارد. اصولاً حکم سرپرست ۳ ماهه است و بعد از آن باید تعیین‌تکلیف شود.این باور را دارم که تا پایان جام حذفی نباید به هیئت مدیره‌های باشگاه‌های استقلال و پرسپولیس دست زد؛ بگذارند مسابقات تمام شود بعد با آرامش و منطقی با استدلال مقبول نسبت به انتخاب اعضای هیئت‌مدیره دو باشگاه اقدام شود.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی