[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۹۳۵
  • دوره جدید

«فرزند صبح» بهروز افخمی به ۱۴ خرداد می‌رسد؟، روزنامه شیراز نوین

بهروز افخمی بیان کرد: شرایط اکران فیلم «فرزند صبح» همزمان با چهاردهم خرداد فراهم نشد و اکران این فیلم به زمانی دیگر مؤکول شده است.
به گزارش ایسنا، کارگردان فیلم «فرزند صبح» که پیش‌تر خبر داده بود در تلاش است تا این ساخته‌اش را که روایتی از کودکی روح‌الله خمینی است، از نیمه خردادماه در سینماها نمایش دهد، اظهار کرد: از آنجایی که یک‌سری مقدمات و کارهای اداری برای اکران نیاز بود و به موقع به سرانجام نرسیدند، اکران فیلم که برای نیمه خرداد تدارک دیده شده بود، به تعویق افتاد.
افخمی افزود: پخش فیلم «فرزند صبح» بر عهده حوزه هنری قرار گرفته و مسئولان حوزه هنری در نظر داشتند اکران دو هفته‌ای را برای فیلم فراهم کنند که به‌خاطر طولانی شدن روند اداری امکان‌پذیر نشد.  
وی که این روزها در حال تمرین و پشت سرگذاشتن پیش‌تولید فیلم جدیدش با نام «صبح اعدام» است، اضافه کرد:‌ قرار بر این است که فیلم را از اوایل مهرماه هم‌زمان با ولادت امام خمینی(ره) در سینماها نمایش دهیم.
«فرزند صبح» به کارگردانی بهروز افخمی، اولین بار در بیست‌ونهمین جشنواره فیلم فجر در سال ۱۳۸۹ و در سالن همایش‌های برج میلاد به نمایش درآمد که کیفیت پایین فیلم حاشیه‌های زیادی را به همراه داشت و حتی صدای اعتراض کارگردان را هم بلند کرد چون فیلم در نبود او تدوین و به جشنواره اراده شده بود. اما سرانجام پس از یک دهه کشمکش، نسخه‌ای از این فیلم با تأیید کارگردان آماده اکران شد و سال گذشته پروانه نمایش گرفت.
افخمی تأکید دارد که «فرزند صبح» بهترین فیلمی است که تاکنون ساخته‌ است.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی