[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۵۷۹
  • دوره جدید

سه امتیاز دلچسب برای برق نوین در امیدیه، روزنامه شیراز نوین

گروه ورزش: برق نوین که پس از سه تساوی متوالی و از دست دادن مربی‌اش سهمیه صعود به دور دوم را در خطر می‌دید، دیروز یک پیروزی بسیار مهم و دلچسب را در زمین یکی از رقبای اصلی به دست آورد.
شاگردان شکاری دست به کار بزرگی زدند و در امیدیه تیم دوم جدول را با نتیجه 2 بر 1 شکست دادند و در مکان دوم جدول قرار گرفتند. برق نوین در این بازی با مسلم حق شناس، صادق کرمی، مجید بهروزی، قاسم رزمی، شایان کارگر، احمد نصیری، رضا فیروز زاده، پوریا اریا کیا، رسول بهاروندی، وحید شاکر و صادق رضائی به میدان رفت. گل‌های این تیم در این بازی شایان کارگر در دقیقه 28 و صادق رضائی در دقیقه 45 برای تیم شیرازی گل زدند و تک گل نفت در دقیقه 75 توسط مصطفی بیات به ثمر رسید. ضمن این که در دقایق پایانی نفتی‌ها یک ضربه پنالتی را از دست 
دادند.
در دیگر دیدار گروه اول دسته دوم، تیم قشقایی در شیراز میزبان سپهر نقش جهان بود و بازی با تساوی 1-1 متوقف شد. تک گل قشقایی توسط جواد عباسی به ثمر رسید.
همچنین در رقابت‌های لیگ برتر فوتبال بانوان، تیم بانوان قشقایی در اصفهان به یک پیروزی ارزشمند دست یافت و ذوب آهن را شکست داد. در این بازی ذوب آهن تا دقیقه 80 از قشقایی پیش بود اما گل‌های دقایق 80 و 86 تیم شیرازی یک پیروزی دلچسب را برای این تیم رقم زد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی