[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۹۸۷
  • دوره جدید

واکنش فدراسیون فوتبال به ادعای جنجالی، روزنامه شیراز نوین

فدراسیون فوتبال ایران نسبت به خبر دریافت سکه و اتومبیل از سوی هیئت‌رئیسه بابت صعود به جام جهانی قطر واکنش نشان داد. به گزارش شیرازنوین و به‌نقل از سایت فدراسیون فوتبال با توجه به طرح چندین باره مطالب کذب و به دور از واقعیت در یک برنامه مغرض تلویزیونی و در راستای تنویر افکار عمومی، ضمن رد قاطعانه سناریوی از پیش تعیین‌شده پیرامون تعداد سکه‌های اهدایی از سوی ریاست جمهوری به اعضای تیم ملی و همچنین دروغ‌های آغشته به بهتان دیگری نظیر دریافت پژو ۲۰۶، ضمن اعلام پیگیری موارد مطروحه از سوی بخش حقوقی فدراسیون به استحضار افکار عمومی می‌رساند که:
۱- مانند سنوات گذشته به تیم‌های ملی که جواز حضور در جام جهانی را کسب نموده‌اند، هدایایی از سوی ریاست محترم جمهوری به بازیکنان و کادر فنی و کادر اجرایی پیش از اعزام به قطر و در زمان بدرقه تیم ملی اهدا شده. با این وجود، بار دیگر تصریح می‌شود تعداد اعلامی در برنامه حاشیه‌ساز به هیچ‌وجه صحت ندارد.
۲- برخلاف سناریوی طرح‌شده و ایراد افترا، هیچ‌یک از اعضای هیئت‌رئیسه فدراسیون سکه‌ای دریافت نکرده‌اند.
۳- دروغ جدید دیگر اهدای خودروی پژ و۲۰۶ بوده که بر این بهتان هم می‌باید مثل موارد قبلی خط بطلانی کشید که مسیرش دقیقاً در راستای تخریب فدراسیون و فعالیت‌های پیش رو انجام گرفته است.
۴- کذب‌گویی‌های مکرر در برنامه صدرالاشاره که مسبوق به سابقه است، متأسفانه بی‌توجه به واقعیت و صرفاً جهت تضعیف و تسویه‌حساب با فوتبال ایران رقم می‌خورد. لکن مردم، که صاحبان اصلی رسانه ملی هستند، خود درباره این جریان و پشت پرده آن اطلاعات کامل دارند و میزان کاهش مخاطب آن خود حدیث مفصلی است از این مجمل. با این وجود، فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران به جهت دفاع از تمامیت فوتبال کشور موارد را پیگیری و در موعد مقتضی مسائل مهمی را با افکار عمومی در خصوص این برنامه در میان خواهد گذاشت تا یک‌بار برای همیشه و قاطعانه شاهد برچیده شدن القای تفکرات مسموم به فوتبال ملی باشیم.
۵- درباره موارد مطروحه کذب پیرامون مینی‌کمپ تیم ملی و ایراد اتهامات به سرمربی و کادر فنی تیم ملی موارد توسط بخش رسانه‌ای تیم ملی پاسخ متقن داده خواهد شد.
آنچه که خواسته یا ناخواسته توسط این برنامه، سناریونویسی و مطرح می‌شود به هر نیتی که دارند، خوراک خبری کذب و دستاویزی برای شبکه‌های معاند تلقی می‌شود.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی