[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۹۳۱
  • دوره جدید

عملیات روکش آسفالت معابر ادامه دارد، روزنامه شیراز نوین

شهردار منطقه ۴ شیراز، از روکش آسفالت معابر و خیابان‌های اصلی و فرعی سطح این منطقه خبر داد. به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه چهار، شهردار منطقه ۴ شیراز گفت: روکش آسفالت معابر و خیابان‌های سطح منطقه به صورت گسترده از جمله خیابان‌های شاه‌قل بیگی، پاسارگاد و معابر فرعی آن، اصلاح‌نژاد، شهید کلاهدوز و باغ حوض از اواخر سال ۱۴۰۱ و ۱۴۰۲ با هدف ارائه خدمات مطلوب به شهروندان آغاز شده است و همچنان ادامه دارد. حسام‌الدین اسدزاده اظهار کرد: در این طرح، عملیات روکش آسفالت با رعایت اصول فنی و زیرسازی‌های لازم باکیفیت مطلوب انجام می‌شود و روان‌سازی تردد شهروندان، ارتقای کیفی، بهسازی معابر و مناسب‌سازی محیط، سیما و منظر شهری مد نظر این منطقه قرار دارد.
وی بیان کرد: عملیات روکش آسفالت معابر توسط شهرداری براساس اولویت‌بندی در حال انجام است و ترمیم، اصلاح و اجرای روکش آسفالت همچنان ادامه دارد.
شهردار منطقه ۴ ادامه داد: شهری این منطقه از ابتدای امسال، خدمات‌رسانی به شهروندان در حوزه‌های مختلف را به صورت ویژه در دستور کار قرار داده که به درخواست شهروندان و براساس ضرورت، عملیات آسفالت معابر اصلی و فرعی منطقه یکی از اولویت‌های شهرداری منطقه ۴ به شمار می‌رود. مصطفی کیانی رحیمی، عضو و ناظر شورای اسلامی شهر در منطقه ۴ گفت: پروژه آسفالت در منطقه پاسارگاد غربی و منشعب آن به متراژ ۱۰ هزار مترمربع با اعتباری بیش از ۲ میلیارد تومان در حال انجام است. کیانی رحیمی تصریح کرد: در ۶ ماهه گذشته ذیل پروژه‌های عمرانی و محرومیت‌زدایی اجرای ۱۰۰ هزار متر مربع عملیات آسفالت با بودجه بیش از ۲۰ میلیارد تومان با هدف اصلاح چهره شهر، روان‌سازی تردد وسایل نقلیه، تأمین آرامش و آسایش شهروندان انجام شده است. ناظر شورای اسلامی شهر در منطقه ۴ با بیان اینکه شورا و شهرداری به کیفیت آسفالت معابر به‌عنوان یکی از مطالبات جدی شهروندان توجه ویژه دارد، خاطرنشان کرد: رفع نیاز شهروندان اولویت مدیریت شهری بوده و در طرح آسفالت بسیاری از معابر و خیابان‌های منطقه ۴ بهسازی شد که این موضوع رضایت شهروندان را به همراه داشته است. وی رضایت شهروندان را مهم‌ترین و بزرگترین سرمایه مدیریت شهری دانست و گفت: تحقق این موضوع اولویت اقدامات شورای ششم و شهرداری است.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی