[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۹۳۰
  • دوره جدید

گرفتگی رگ‌های قلب را با این عصاره باز کنید، روزنامه شیراز نوین

صدآنلاین: باز کردن رگ‌های بسته شده قلب، کاری است نه چندان سخت که در جای خود و در مقاله‌ای مستقل و مفصل به آن خواهیم پرداخت امّا برای خالی نبودن عریضه، این نسخه که این روزها در بین بیماران قلبی، شهرتی به‌هم زده است را برایتان آورده‌ام.
به گزارش صدآنلاین، باز کردن رگ‌های بسته شده قلب، کاری است نه چندان سخت که در جای خود و در مقاله‌ای مستقل و مفصل به آن خواهیم پرداخت امّا برای خالی نبودن عریضه، این نسخه که این روزها در بین بیماران قلبی، شهرتی به هم زده است را برایتان آورده‌ام. این نسخه بنا بر نقل مشهور در فضای مجازی، بر اساس توصیه متخصّصان «دانشکده پزشکی ارلانگن» آلمان نگاشته شده است؛ اگرچه در صحت این انتساب شک و شبهه‌هایی وجود دارد، اما به تجربه، آن را نسخه‌ای کارساز و موثر یافته‌ام، اگرچه اعتقاد شخصی من این است که برای این بیماران نباید به این تک‌نسخه یا نسخه‌های مشابه اکتفا کرد و ضرورت دارد که دوره‌های درمانی کاملی برایشان انجام شود.
1 - روش تهیه
هسته 5 عدد لیموترش بزرگ یا ۱۵ عدد لیموترش کوچک را خارج کنید ولی پوست آنها را نگیرید. سپس آن‌ها را با 30 حبه سیر متوسط پوست گرفته در مخلوط کن بریزید. پس از آن که همه محتویات در مخلوط کن له شد؛ آن‌ها را با یک لیتر آب (5 لیوان معمولی) روی شعله کم بگذارید تا جوش بیاید. با اولین جوش، شعله را خاموش کرده؛ آن را از صافی رد کنید. مخلوط صاف شده را داخل یک ظرف شیشه‌ای بریزید و در یخچال نگهداری کنید.
2- روش مصرف
 روزانه دو بار و هر بار نصف استکان کوچک از عصاره را، قبل یا بعد از غذاهای اصلی(ناهار و شام)، میل نمایید. اگر مشکل معده ندارید قبل از ناهار و شام وگرنه بعد از آن‌ها مصرف کنید. پس از سپری شدن سه هفته از مصرف مداوم این عصاره طبیعی، احساس جوانی و شادابی را در بدنتان لمس خواهید کرد و به تدریج، گرفتگی‌های رگ‌های بدن و همچنین عوارض آنها‌(مثل کاهش دید و سنگینی گوش) مسیر بهبودی را خواهند پیمود.
به یاد داشته باشید بعد از مصرف یک دوره سه هفته‌ای، یک هفته مصرف دارو را قطع کرده؛ سپس دومین دوره مصرف سه هفته‌ای را اجرا کنید. به این ترتیب یک دوره درمانی کامل خواهد شد.
3 - بوی سیر
 بوی سیری که با خوردن این عصاره از دهان شما استشمام خواهد شد آنقدر خفیف است که کسی متوجه آن نخواهد شد، لذا بدون نگرانی از این بابت، دارو را مصرف نمایید.
 4 - سایر خواصّ
 مصرف این عصاره، علاوه بر باز کردن گرفتگی‌های عروقی، چربی خون را کنترل می‌کند؛ جرم دندان را کاهش می‌دهد و برای کسانی که سایش دندان(دندان قروچه ) دارند هم مفید است. مصرف این دارو به مبتلایان به فشارخون و کبد چرب هم توصیه می‌شود.
 تذکرات:
1- برای اینکه پوست سیر را راحت‌تر بکنید، آن را در آب خیس کنید.
2- در بسیاری از پایگاه‌ها و نیز منبع اصلی این مقاله، بر مصرف روزی یک بار این عصاره تأکید شده است، اما تجربه بنده مصرف روزی دو بار را به ویژه در بیماران دچار گرفتگی‌های شدید عروقی مفیدتر می‌داند. کسانی که مشکلات خفیفی دارند یا به عنوان یک اقدام پیشگیرانه به این درمان اقدام می‌کنند بهتر است همان روزی یک بار دارو را مصرف کنند.
3- دوره درمان با همان دو دوره سه هفته‌ای و استراحت یک هفته‌ای بین آن تکمیل می‌شود. پیشنهاد می‌کنیم این روش درمانی ارزان و مؤثر را سالی یک بار تکرار کنید.
4- ادامه طولانی‌تر این درمان باید با نظر پزشک مجرّب طب سنتی صورت گیرد چراکه این دارو از دسته داروهای دارای درجه قدرت بالا(سه از چهار) محسوب می‌شود. ادامه بی‌دلیل این دارو می‌تواند آسیب‌هایی را به عروق وارد کند. اگرچه با توجه به شیوع بسیار بالای رسوبات عروقی در بین مردم، این خطر چندان زیاد نیست اما به هرحال مشورت با پزشک مجرب ضروری است.
5- مصرف همزمان این عصاره با داروهای قلبی یا سایر داروهای شیمیایی بلامانع است.
6- این عصاره معمولاً عارضه خاصی ایجاد نمی‌کند، فقط
 بیمارانی که مشکلات معدی یا گوارشی دارند ممکن است نتوانند آن را تحمّل کنند. البته این مسئله از قبل قابل پیش‌بینی دقیق نیست و بعد از مصرف معلوم می‌شود. در صورت بروز مشکل، اگر  مشکل شدید است دارو را قطع کنید وگرنه دارو را با کمی ‌عرق آویشن یا بابونه مصرف کنید.
در بیماران دیابتی ممکن است اندکی قند خون را افزایش دهد که جای نگرانی نیست.
در برخی بیماران ممکن است مصرف عصاره باعث کاهش فشار خون و حالت‌هایی از جمله سرگیجه شود که می‌توان با مصرف کمی‌ عسل یا خرما آن را کنترل کرد.
چنانکه گفتیم استفاده طولانی و بدون ضرورت این دارو ممکن است آسیب‌هایی به بافت داخلی عروق بزند.
7- همان طور که گفته شد این عصاره تقریباً برای همه افراد حتی کسانی که مشکل طبی خاصی ندارند هم قابل استفاده است.
8- این عصاره، در درمان انواع گرفتگی‌های عروقی در نقاط مختلف بدن و به ویژه قلب مؤثر است. گرفتگی‌های خفیف عروق کرونر قلب، در صورت مصرف عصاره روند بهبودی را خواهند پیمود. در بیماری‌های شدیدتر و از جمله گرفتگی‌های با درصد بالای عروق قلبی، اگرچه مصرف این عصاره باز هم خیلی خوب است، اما جای مراجعه به پزشک حاذق را نمی‌گیرد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی