[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۵۴۸
  • دوره جدید

بررسی خریدهای جدید فجر سپاسی، روزنامه شیراز نوین

شیرازنوین- پویا کیخا 
فجر سپاسی در فصل نقل و انتقالات به موقع کارش را آغاز کرد تا خیلی سریع بار خود را برای لیگ آینده ببندد و از کورس رقابت برای صعود به لیگ برتر عقب نماند. سرگذشت فجر در لیگ گذشته منجر به واکنش مثبت مدیران فجر شده تا دیگر دست‌های هواداران شیرازی در پایان فصل به سمت آسمان دراز نباشد.
چند تن از بهترین سربازان فجر سپاسی با پایان یافتن دوران خدمت از فجر جدا شده و به تیم‌های سابق خود بازگشتند یا راهی باشگاه‌های لیگ برتری شدند. مدیران فجر نیز برای جبران این کمبود تلاش کردند جای خالی آن‌ها را با سربازان مستعد پر کنند. 
قصد داریم طی ۳شماره بازیکنان جدید فجر را به اختصار خدمت مخاطبان عزیز معرفی نماییم. در این شماره نیز با اولین قسمت از معرفی بازیکنان در خدمت شما خواهیم بود.
پیمان سلمانی: دروازه بان سابق ذوب آهن که پیش از این همه دوران فوتبال خود را در این باشگاه سپری کرده. سلمانی ۲۳ساله در فصل پیش رو در فهرست بزرگسالان فجر قرار خواهد گرفت. دروازه‌بان سابق ذوب آهن با وجود عملکرد خیره کننده در تیم‌های پایه این باشگاه، در بزرگسالان پشت سد رشید مظاهری (گلر ملی پوش این باشگاه) گیر کرد تا اجباراً به بهانه سربازی راهی شیراز شود. سلمانی تنها 4بازی رسمی در ترکیب ذوب آهن به میدان رفته اما مربیان پیشین ذوب آهن همواره او را یک گلر آینده‌دار حساب کرده اند. دروازه بان جدید فجر سپاسی 190سانتیمتر قد و 81کیلوگرم وزن دارد. 
رامین دهقانی: مدافع-هافبک چپ سابق ایرانجوان که همواره از بهترین کناره‌های لیگ یک بوده و بسیاری استعداد او را هم تراز لیگ برتری‌ها می‌دانند. دهقانی کوتاه قامت از نظر سبک (نه سطح) در فوتبال شباهت زیادی به مارسلو دارد، مدرن بازی می‌کند و به مانند مدافعان کناری شاغل در اروپا با حضور مستمر خود در کارهای هجومی عرصه را بر دفاع حریف تنگ می‌کند. دهقانی ٢٤ساله می‌تواند با بروز توانایی‌هایش در فجر همزمان در راستای لیگ برتری شدن خودش و تیم جدیدش بکوشد.
سعید قائدی‌فرد: یک سپاهانی اصیل با 25سال سن و سابقه چندین ساله در لیگ برتر. قائدی فرد به جز نیم فصل دوم فصل گذشته که در ماشین سازی توپ زد، در همه دوران ورزشی لباسی جز پیراهن سپاهان به تن نکرده است. او در هر دو پست مدافع چپ و مدافع میانی توانایی بازی دارد و در طول مسابقه از همه توان خود برای انجام وظیفه اش بهره می‌برد. مهم‌ترین ویژگی مثبت این بازیکن مهارت در کارهای دفاعی و قدرت سرزنی است.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی