[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۶۱۹
  • دوره جدید

بررسی خریدهای جدید فجر سپاسی ، روزنامه شیراز نوین

 بررسی خریدهای جدید فجر سپاسی 

شیرازنوین- پویا کیخا 
فجر سپاسی در فصل نقل و انتقالات به موقع کارش را آغاز کرد تا خیلی سریع بار خود را برای لیگ آینده ببندد و از کورس رقابت برای صعود به لیگ برتر عقب نماند. سرگذشت فجر در لیگ گذشته منجر به واکنش مثبت مدیران فجر شده تا دیگر دست‌های هواداران شیرازی در پایان فصل به سمت آسمان دراز نباشد. چند تن از بهترین سربازان فجر سپاسی با پایان یافتن دوران خدمت از فجر جدا شده و به تیم‌های سابق خود بازگشتند یا راهی باشگاه‌های لیگ برتری شدند. مدیران فجر نیز برای جبران این کمبود تلاش کردند جای خالی آن‌ها را با سربازان مستعد پر کنند. دیروز در اولین قسمت از سه گانه معرفی بازیکنان جدید فجر به سراغ سلمانی، دهقانی و قائدی‌فر رفتیم. امروز قصد داریم ۳نفر از دیگر تازه واردان فجر را خدمت شما مخاطبان عزیز معرفی نماییم. 
محمد پاپی‌: برادرش حسین با سال‌ها عضویت مستمر در سپاهان اخیراً به کاپیتانی این تیم رسیده و نقش مهمی در نقش جهان ایفا می‌کند. محمد نیز به مانند برادر بزرگ‌تر فوتبالیستی کوتاه‌قامت، فانتزی و تیزپاست که به عنوان بال کناری بازی می‌کند. او با تکنیک و سرعت خود موقعیت‌های فراوانی ایجاد می‌کند. محمد فوتبال خود را از تیم‌های پایه سپاهان شروع کرده و نیم فصل دوم فصل گذشته ماه‌های اول خدمت را در تراکتورسازی گذرانده است. از نکات برجسته کارنامه پاپی کوچک حضور در چند دوره اردوی تیم ملی جوانان است.
امین شجاعیان‌‌: او هم به مانند پاپی برادری دارد که از خودش پرآوازه‌تر است. امین برادر داریوش شجاعیان هافبک جدید استقلال است که پیش‌تر نیز مدت زیادی در فجر بازی کرده و در حال حاضر به خانه خود بازگشته است. امین ۲۹ساله که چندسال گذشته را خارج از شیراز و در تیم‌هایی مانند نساجی و راه آهن گذرانده، در خط میانی توپ می‌زند. او کمتر به کارهای فردی گرایش دارد و کاملاً در خدمت تیم بازی می‌کند.
احمد نصیری: نصیری از تیم آینده‌سازان جذب شده تا دوران سربازی را در محل سکونتش طی کند. او فصل گذشته یار همیشه ثابت آینده‌سازان نبود اما هر وقت در زمین حضور داشت، از تمام قدرت خود برای تصاحب میانه میدان استفاده می‌کرد. پست نصیری هافبک میانی است و ویژگی‌های مثبت او شرکت در کارهای دفاعی و قدرت توپ‌گیری و شوتزنی است.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی