[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۵۸۲
  • دوره جدید

عجیب‌ترین چیزهایی که در سفرهای هوایی کشف شدند، روزنامه شیراز نوین

در کشورهای مختلف، قانونی برای حمل اشیا و وسایل مختلف در سفرهای هوایی وجود دارد، اما به هر حال همیشه هستند کسانی که نقض قانون کنند و در بارهایشان چیزهایی که غیرقانونی است را قرار دهند. با این حال برخی از این موارد نادر و البته خیلی عجیب است؛ به طوری که حتی مسئولان فرودگاه‌ها تعجب می‌کنند. در زیر برخی از این موارد را می‌بینید.
حمل جسد
گیتا جارانت و دخترش به همراه همسر گیتا یعنی آقای کِرت ویلی گارانت ۹۱ساله قصد داشتند از انگلیس به آلمان بروند، البته آقای کِرت مُرده بود و در حقیقت خانواده یک جسد را با خودش حمل می‌کرد! آن‌ها جسد او را روی ویلچر گذاشته بودند و برایش عینک دودی زده بودند، اما مأموران محافظت بعد از اینکه متوجه می‌شوند یک جسد روی ویلچر است، زن‌ها را دستگیر می‌کنند. البته آن‌ها در ابتدا می‌گفتند که نمی‌دانستند او مُرده و تصور می‌کردند خواب است، اما در نهایت اعتراف کردند چون حمل جسد هزینه اضافی برایشان داشته، تصمیم گرفتند چنین برنامه‌ای را پیاده کنند.
قاچاق میمون
قاچاق کردن که همراه با پنهان کردن هرچیزی زیر لباس باشد، چندان موضوع عجیبی نیست و آدم‌های زیادی این‌کار را انجام می‌دهند، اما یک مرد که از دوبی به دهلی‌نو می‌رفت، یک میمون زنده را زیر لباسش مخفی کرده بود! البته این میمون، حیوان خاصی است که قابلیت‌های پزشکی دارد، با این‌حال قاچاق کردن میمون زنده آن‌هم زیر لباس کار عجیبی به نظر می‌رسید.
لاک‌پشتی به شکل همبرگر
وقتی آقای لی می‌خواست از چین به پکن پرواز کند، همراه خودش یک همبرگر داشت، اما هنگام عبور از دستگاه اشعه ایکس مأموران متوجه یه دست و پای کوچک در ساندویچ او شدند! آقای لی در ابتدا انکار می‌کرد که حیوانی را همراه خودش دارد، اما در نهایت رضایت داد و گفت که می‌خواسته لاک‌پشتش را همراه خودش ببرد. او لاک‌پشت را شبیه به ساندویچ همبرگر کرده بود.
می‌خواهم میوه بخورم
به نظر می‌رسد میوه خوردن برای این خانم چینی یکی از راه‌های کم کردن استرس پرواز بوده است. به همین دلیل مقدار زیادی میوه با خودش داشته، اما برای پوست کندن آن‌ها به چاقو نیاز داشته که برای آن هم راه حلی متفاوت پیدا کرده است! او چاقو را به شکل گیره سر داخل موهایش مخفی کرده بود که البته دستگاه اشعه ایکس آن را تشخیص داد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی