[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۶۵۵
  • دوره جدید

ارتقای بیمارستان خنج به رتبه درجه یک کشوری، روزنامه شیراز نوین

ایرنا: رئیس بیمارستان نبی اکرم (ص) خنج گفت: در پی ارزشیابی که از سوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی انجام شد، این بیمارستان بر مبنای شاخص‌های اعتبار بخشی از رتبه درجه 2 به رتبه درجه یک کشوری ارتقا یافت. عدنان احمدی آزاد، دوشنبه بیان کرد: معیارهایی که برای این ارتقای رتبه مد نظر قرار گرفته است شامل، نحوه مدیریت و کیفیت بخشی برای خدمات رسانی مطلوب، استاندارد و قابل قبول در بخش‌های فوریت‌های پزشکی، قلبی و عروقی و مراقبت‌های ویژه (c c u) است.
وی افزود: همچنین تلاش پزشکان، جراحان و متخصصان در بخش‌های مختلف بیمارستان و نحوه خدمات سایر دست‌اندرکاران این مرکز درمانی و برخورداری از تجهیزات پیشرفته پزشکی، از دیگر معیارها برای ارتقای رتبه بیمارستان نبی اکرم (ص) خنج به درجه یک بوده است.
احمدی زاده ادامه داد: بیمارستان نبی اکرم (ص) خنج با برخورداری از بخش‌های جراحی عمومی، زنان و زایمان، قلب و عروق، مراقبت‌های ویژه (c c u)، اعصاب و روان، چشم‌پزشکی، سی تی اسکن، رادیولژی، سونوگرافی، ارتوپدی اطفال، کلیه و مجاری ادرار، گوش و حلق و بینی، تالاسمی و دیالیز یکی از بیمارستان‌های فعال در جنوب فارس به شمار می‌آید. 

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی