[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۵۸۴
  • دوره جدید

فرماندار شیراز: انتخابات صدرا تأیید نهایی شد، روزنامه شیراز نوین

شیرازنوین_امین افشار

Amin. afshar.20000@gmail.com

حیدر عالیشوندی خبرداد: بالاخره بعد از کش و قوس‌های فراوان انتخابات شورای شهر صدرا تأیید شد.
به گزارش خبرنگار شیرازنوین، فرماندار شیراز ظهر دیروز در آئین اختتامیه و مراسم تقدیر از برگزیدگان جشنواره طراحی المان‌های شهر صدرا گفت: با تمام تفاسیر و کش و قوس‌های فراوان بالاخره انتخابات شورای شهر صدرا تأیید شد و انتظار از شورای جدید این شهر این است که با یک نگرش جدید، فنی و شهرسازی در مسیر خدمت به مردم صدرا تلاش کنند.
حیدر عالیشوندی برگزاری این جشنواره را در جهت تقویت نظام مهندسی شهر صدرا تاثیر گذار دانست و افزود: امیدواریم شاهد این باشیم که از فضا و پتانسیل‌های این شهر در جهت ایجاد شهرسازی نوین استفاده شود و بر اساس استفاده از المان‌های مناسب جلوه صدرا تغییر کند.
عالیشوندی با توجه به اسکان سرریز جمعیت کلانشهر شیراز در صدرا به مشکلات این شهر نیز اشاره کرد و گفت: ما مشکلات شهروندان صدرا را درک می‌کنیم و تلاش همه مسؤلان در جهت رفع این کاستی‌ها است.
او اضافه کرد: امیدوارم با همکاری همه دستگاه‌ها مشکلات این شهر نظیر راه‌های دسترسی که واقعا نگران کننده است حل شود.
فرماندار شیراز چشم انداز آینده صدرا را خوب ارزیابی کرد و خطاب به منتخبین مردم این شهر در شورای آینده گفت: امیدوارم با گذر از دوره انتخابات از این پس تنها به فکر حق و حقوق مردم صدرا باشید تا بتوانید با کمک مردم شهری در خور شهروندان ایجاد کنید.
او با اشاره به ظرفیت بالا صدرا در زمینه گردشگری خاطرنشان کرد: سرمایه گذاران زیادی آمادگی کار در این شهر را دارند و باید به آنها بها داده شود تا فرصت‌های زیادی در این شهر ایجاد شود.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی