[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۹۳۳
  • دوره جدید

شادمانی جوانان درموکب‌های غدیر ، روزنامه شیراز نوین

به گزارش دریافتی شیرازنوین، استاندار فارس مدیران دستگاه‌های اجرایی و سازمان‌ها را موظف به برگزاری میز خدمت با نام «غدیر» کرد و گفت: ارتباط بی‌واسطه با مردم از ویژگی‌های برجسته امام علی(ع) بوده است. وی افزود: در مناسبت‌های باسعادتی که در پیش رو داریم، می‌بایست برای افزایش نشاط و شادی مردم اقدام شود؛ ابزار شادی سالم جوانان و نوجوانان را فراهم کنید.
دکتر محمدهادی ایمانیه، در یکصدو‌سی‌وهشتمین جلسه شورای فرهنگ عمومی استان، ضمن بزرگداشت هفته قوه قضائیه به در پیش بودن دهه ولایت اشاره کرد و گفت: عید سعید غدیر، بزرگترین عید برای آزادگان جهان است؛ بر شیعیان امیرالمومنین علی(ع)‌واجب است این روز را بیش از پیش بزرگ بشمارند.
استاندار فارس، مدیران دستگاه‌های اجرایی و سازمان‌ها را موظف به برگزاری میز خدمت با نام «غدیر» کرد و گفت: در ایام دهه ولایت، میز خدمت برای پرسنل و عموم مردم برپا کنید؛ ارتباط بی‌واسطه با مردم از ویژگی‌های برجسته امام علی(ع)بوده است.
دکتر ایمانیه، آذین‌بندی ادارات، اماکن عمومی، اصناف و بانک‌ها را امری قابل‌توجه در بزرگداشت عید غدیر دانست و اظهار داشت: با همکاری مساجد و پایگاه‌های مقاومت ان‌شاءالله شاهد ایجاد موکب‌ها در سطح شهرها خواهیم بود.
وی بر اطعام روز عید غدیر هم تأکید کرد و افزود: امام رضا(ع) درباره فضیلت روز غدیر می‌فرمایند: «وَ مَنْ أَطْعَمَ مُؤْمِناً کَانَ کَمَنْ أَطْعَمَ جَمِیعَ الْأَنْبِیَاءِ وَ الصِّدِّیقِین‏؛ هرکس در روز غدیر به مؤمنی غذا بدهد، مانند کسی است که به تمام انبیا و صدیقین غذا داده باشد»؛ پس برای اطعام افراد، خصوصاً افراد کم‌برخوردار در این روز اهتمام ویژه شود. استاندار فارس خواستار برگزاری جشن‌های متناسب با این ایام شد و تصریح کرد: در مناسبت‌های باسعادتی که در پیش رو داریم، می‌بایست برای افزایش نشاط و شادی مردم اقدام شود؛ ابزار شادی سالم جوانان و نوجوانان را فراهم کنید.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی