[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۶۵۲
  • دوره جدید

سخن شهروندان، روزنامه شیراز نوین

همشهریان گرامی؛
شما می‌توانید ضمن برقراری ارتباط با تحریریه شیرازنوین مشکلات خود را بیان کنید.
شماره تماس: 38381105 - 38381104 

آدرس ایمیل: shiraznovin.news@gmail.com

 فاز دوم پل فلکه معلم مدت زیادی است که به اتمام رسیده است ولی از آن بهره برداری نمی شود. این مساله باعث شده تا شاهد ترافیک زیادی در این منطقه باشیم. لطفاً هر چه زودتر نسبت به بهره برداری از آن اقدام فرمایید. 
کمیلی
 مسئولان مردم را به ساده زیستی دعوت می‌کنند. اما قیمت مایحتاج اولیه غذایی مثل پیاز و سیب زمینی هر روز گران تر از روز قبل می شود و بسیاری از اقشار جامعه توان پرداخت این گونه هزینه را ندارند. لطفاً ترتیبی اندیشیده شود که مایحتاج اولیه مردم با قیمت مناسب به دستشان برسد و از سود هنگفت دلال‌ها جلوگیری شود. 
رضاپور
 جایگاه عرضه بنزین سوپر در شیراز جوابگوی متقاضیان نیست و صاحبان خودرو از اقصی نقاط شهر خود را به جایگاه دروازه قرآن برسانند. این مساله سبب می شود تا وقت‌، انرژی و هزینه زیادی از مردم تلف شود. بهتر است همانند گذشته همه جایگاه ها به عرضه بنزین سوپر اقدام کنند. 
آرمان 
 وضعیت آسفالت خیابان باغ حوض بسیار بد است. چند ماه از عملیات حفاری در این خیابان گذشته ولی هنوز اقدامی برای ترمیم آن صورت نگرفته است. از شهرداری تقاضای بذل توجه و پیگیری را داریم. 
موسوی 
 قیمت شهریه برخی مهدکودک ها در فصل تابستان افزایش زیادی یافته است. پس از پیگیری متوجه شدیم که این اقدام خودسرانه است. از نهادهای ذیربط تقاضای رسیدگی داریم. 
نوری

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی