[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۹۳۰
  • دوره جدید

فرمانده سپاه فجر فارس: راه‌اندازی پایگاه استعدادیابی اولویت باشگاه فجر است ، روزنامه شیراز نوین

فرمانده سپاه فجر فارس با بیان اینکه راه‌اندازی پایگاه‌های استعدادیابی در اولویت باشگاه فجر شهید سپاسی است، گفت:‌ فعالیت حرفه‌ای و قهرمانی هم جزو برنامه‌های اصلی این باشگاه است.
به گزارش ایرنا، سردار یدالله بوعلی در حاشیه بازدید از مجموعه ورزشی امام مهدی(عج) شیراز بیان کرد:‌ کار حرفه‌ای در مجتمع فرهنگی ورزشی امام مهدی(عج) به‌عنوان مرکز ثقل فعالیت حرفه‌ای و قهرمانی بسیج استان است و باید در رشته‌های مختلف ورزشی از مریبان مجرب، ‌متخصص، صاحب سبک و متعهد برای شکوفایی استعدادها استفاده کرد.
وی تأکید کرد:‌ برای ارتقای ورزش پایه و قهرمانی باید سرمایه‌گذاری مناسبی صورت گیرد و این مجموعه که باشگاه فجر ۲ است در قالب مرکز جذب استعدادها و نخبه‌های ناب ورزشی می‌تواند به‌عنوان یک برند و مرکز ثقل توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای در سطح کشور باشد.
فرمانده سپاه فجر فارس در ادامه به شکل‌گیری مدارس فوتبال پایه فجر در نواحی مختلف شهرستان‌‌های استان اشاره کرد و افزود:‌ باشگاه فجر شهید سپاسی در رشته فوتبال امروز به‌عنوان یک برند در استان و جنوب کشور مطرح است.
سردار بوعلی تصریح کرد:‌ هرکس دنبال راه‌یابی به تیم‌های مطرح کشور است، می‌خواهد ابتدا در تیم فجر شهید سپاسی بازی کند که این روند با راه‌اندازی پایگاه‌های استعدادیابی در نواحی تربیت بدنی سپاه فجر موجب می‌شود نخبه‌های ورزشی بیشتر شناسایی شوند. گفتنی است، مجموعه ورزشی امام مهدی(عج) شیراز که ۱۰ هزار متر مربع مساحت دارد در سال ۱۴۰۱ به بهره‌برداری رسید و در رشته‌های رزمی، زورخانه‌ای، سنگ‌نوردی، فوتسال، آمادگی جسمانی، کشتی، تیراندازی و بدنسازی فعالیت دارد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی