[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۹۸۷
  • دوره جدید

سرمایه‌گذار کرمانشاهی به فارس آمد ، روزنامه شیراز نوین

سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری ضمن تقدیر از مدیر عامل بانک رفاه کارگران جهت همراهی منابع داخلی بانک رفاه در مسیر تأمین مالی پروژه‌های تولیدی استان گفت: با تلاش و پیگیری معاونت هماهنگی امور اقتصادی بستر و مقدمات لازم برای سرمایه‌گذار توانگری از کرمانشاه در نی‌ریز مهیا شده است.
به گزارش شیراز نوین به نقل ازپایگاه اطلاع‌رسانی استانداری فارس، مهدی خادمی در جلسه تخصیص بهینه منابع و تسهیلات بانک رفاه برای رشد تولید که در محل دفتر معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری فارس برگزار شد، در سخنان خود ضمن برشمردن خدمات ارزنده مدیریت و کارکنان خدوم بانک رفاه کارگران استان فارس در همراهی بسیار مناسب با سیاست‌های دولت خدمتگزار در پرداخت تسهیلات حمایتی و تکلیفی در عرصه‌های تولید، اشتغال، ازدواج، فرزند آوری و... از تلاش‌های آنها قدردانی کرد. 
خادمی یادآور شد: این جلسه به میزبانی معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری فارس و با هدف تخصیص منابع داخلی بانک رفاه به یکی از ابرپروژه‌های فولاد پایه شهرستان نی‌ریز تحت عنوان شرکت نگین تراشه برگزار می‌شود که راهکارهای بهره‌مندی پروژه مذکور از تسهیلات داخلی بانک رفاه استان مورد بحث و بررسی قرار می‌گیرد.
وی ضمن اشاره به منابع محدود تسهیلات حمایتی تبصره ۱۸ تخصیصی به استان‌ها، به استفاده از منابع داخلی بانک‌های عامل استان در جهت تکمیل فرایند تأمین مالی پروژه‌های متوسط و بزرگ در جهت رشد تولید و اشتغال‌زایی در استان اشاره داشت و عنوان کرد: در صورت همراهی بانک‌های عامل، علاوه بر حل مشکل تأمین مالی پروژه‌های تولیدی استان، نسبت مصارف به منابع بانک‌ها نیز به حد مطلوبی خواهد رسید. 
جانشین استاندار در کارگروه حمایت از سرمایه‌گذاری عنوان داشت: بانک رفاه کارگران با ارائه طرح‌های تسهیلات ویژه خود از جمله طرح گواهی سپرده خاص، اوراق سکوت و مواردی از این قبیل، آمادگی خود را جهت تخصیص منابع داخلی این بانک به پروژه‌های تولیدی توجیه دار اعلام داشته است که شایان ذکر است در سال جاری چندین پرونده به ارزش تقریبی بالغ بر ۷هزار میلیارد تومان جهت ارزیابی به کمیسیون بانک عامل در تهران ارسال گردیده است.
سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی با اشاره به اینکه آقای شاه علی، سرمایه‌گذار توانگر از استان کرمانشاه است که دارای سابقه فعالیت در حوزه کارخانه فولاد در شهرستان اشتهارد را دارد، اضافه کرد: این واحد صنعتی با هدف تولید شمش، آهن اسفنجی و نورد در زمینی به مساحت ۶۰ هکتار و با پیشرفت فیزیکی بالغ بر ۱۵ درصد در چند فاز طراحی شده که در صورت حمایت مالی بانکی، طی ۶ تا ۱۲ ماه و با ظرفیت کارگری حداقل ۵۰۰ نفر به بهره‌برداری 
خواهد رسید.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی