[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۹۳۴
  • دوره جدید

راه‌اندازی شیفت شب در پروژه‌های عمرانی، روزنامه شیراز نوین

شهردار کلان‌شهر شیراز از عزم راسخ مدیریت شهری به‌منظور بهره‌برداری از پروژه‌های عمرانی بر اساس برنامه زمان‌بندی‌شده خبر داد. به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری شیراز، محمدحسن اسدی در بازدید شبانه از پروژه‌های عمرانی با تقدیر از تلاش‌های پیمانکاران در راستای پیشبرد طرح‌های عمرانی اظهار داشت: با توجه به اهمیت بهره‌برداری سریع‌تر از پروژه‌های عمرانی، به پیمانکاران تکلیف شده تا نسبت به راه‌اندازی شیفت شب اقدام کنند.
وی با تأکید بر این موضوع که پروژه‌های عمرانی باید با کمترین ایجاد مزاحمت برای شهر و شهروندان به بهره‌برداری برسند، بیان داشت: پنجشنبه‌شب، در آستانه عید غدیر خم از پروژه بزرگ‌راه شهید سلیمانی بازدید داشتیم که سه قطعه از این ابرپروژه شامل عملیات لاینینگ تونل شهید خادم صادق و توسعه پل آبراه به‌صورت هم‌زمان در حال فعالیت است.
اسدی با تقدیر از تلاش‌های کارکنان شهرداری شیراز در سازمان عمران افزود: عملیات شبانه بتن‌ریزی پل سلمان فارسی نیز در ایام باسعادت دهه کرامت و امامت انجام شد و در ادامه بازدید شبانه از پروژه‌های عمرانی، خط‌کشی آسفالت خیابان محراب هم انجام شد.
شهردار کلان‌شهر شیراز در ادامه تصریح کرد: به همت خدمتگزاران مردم در شهرداری شیراز هیچ پروژه تعطیل یا نیمه‌تعطیلی وجود ندارد و به‌منظور اجرای طرح‌های عمرانی طبق برنامه زمان‌بندی شده از پیمانکاران خواسته شده است تا نسبت به راه‌اندازی شیفت شب اقدام کنند. 

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی