[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۹۲۹
  • دوره جدید

اگر هر روز ماکارانی بخوریم چه می‌شود؟ ، روزنامه شیراز نوین

متخصص تغذیه روس معتقد است مصرف هر روز ماکارانی می‌تواند باعث سندرم روده تحریک‌پذیر، بیماری‌های خودایمنی و مشکلات پوستی شود.
به گزارش بهداشت نیوز، آناستازیا گاوریکووا، متخصص تغذیه روس می‌گوید: تنوع مواد مغذی قاعده اصلی هنگام تنظیم رژیم غذایی است که به جلوگیری از عواقب خطرناک برای بدن کمک می‌کند.
اگر هر روز ماکارونی بخورید، مواد مغذی را که برای مثال در غلات از جمله گندم سیاه، برنج قهوه‌ای و کینوا وجود دارد، دریافت نمی‌کنید اما اگر خوردن هر روزی ماکارانی را دوست دارید، می‌توانید بررسی کنید که مشکلی در دستگاه گوارش یا بیماری‌های خود ایمنی دارید؟ پوست شما چگونه به نظر می‌رسد؟ آیا اضافه وزن دارید یا نه؟ اگر مشکلی ندارید، می‌توانید از ماکارانی تهیه شده از گندم معمولی در حد اعتدال استفاده کنید.
این متخصص تغذیه ادامه داد: بهتر است ماکارانی بدون گلوتن تهیه‌شده از فونچوز، شیراتاکی، نخود فرنگی، نخود و ذرت باید وارد رژیم غذایی شود.
پیش از این، آناستازیا گاوریکووا متخصص تغذیه، محصولاتی را نام برد که باعث بالا رفتن روحیه و سرحالی در زمستان می‌شوند؛ به گفته او محصولات لبنیاتی از نوع پنیر، ماست، ماست کیسه‌ای است. این متخصص برای کسانی که به دلایلی از مصرف آنها اجتناب می‌کنند، توصیه کرد که کنجد و ماهی کوچک را در رژیم غذایی خود قرار دهند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی