[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۵۸۴
  • دوره جدید

قتل برادرزن در نزاع شبانه در تهران، روزنامه شیراز نوین

ایرنا: فردی که در یک نزاع فامیلی در خیابان مرتضوی، برادر زن خود را با ضربات چاقو به قتل رساند، دستگیر شد.
طبق گزارشی به نقل از مرکز اطلاع رسانی پلیس اگاهی پایتخت، ساعت 21 شنبه وقوع یک درگیری در مقابل منزلی واقع در خیابان مرتضوی به کلانتری 112 ابوسعید اعلام و با حضور مأموران در محل مشخص شد که درگیری بین 2نفر به نام‌های «ابوالفضل. ط» (40ساله) و «تقی. ج» (42 ساله) که با یکدیگر رابطه خویشاوندی دارند، به وقوع پیوسته و نهایتاً با دخالت مأموران درگیری خاتمه پیدا می‌کند.
براساس این گزارش با پایان درگیری مأموران محل را ترک می‌کنند اما هنوز از محل مذکور فاصله زیادی پیدا نکرده بودند که به آنها اعلام شد که دقیقاً در همان مکان قبلی درگیری این بار شدیدتری از سر گرفته شده است؛ به محض مراجعه مأموران مشاهده می‌شود که ابوالفضل توسط تقی (همسر خواهرش) مورد اصابت ضربه چاقو از ناحیه سینه قرار گرفته که ضارب دستگیر و مضروب به بیمارستان منتقل شد.
ابوالفضل در ساعت یک بامداد بر اثر شدت ضربه وارده شده به ناحیه حساس بدن جان خود را از دست داد و مراتب به قاضی کشیک ویژه دادسرای امور جنایی و پلیس آگاهی اعلام شد. 
براساس این گزارش با تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع قتل عمد و به دستور بازپرس شعبه ششم دادسرای امور جنایی پرونده برای رسیدگی در اختیار اداره ویژه قتل پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت. 
سرهنگ کارآگاه حمید مکرم معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ، در مورد این خبر اظهار داشت: متهم پرونده در اعترافات اولیه عنوان کرد که فحاشی مقتول انگیزه درگیری مجدد او با ابوالفضل بود.
وی افزود: تحقیقات در خصوص این جنایت و مشخص شدن علت و انگیزه اصلی وقوع در مراحل مقدماتی قرار دارد و متهم نیز با قرار بازداشت موقت و برای انجام تحقیقات تکمیلی در اختیار اداره دهم ویژه قتل پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی