[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۴۶۵
  • دوره جدید

فال روزانه، روزنامه شیراز نوین

فروردین

امروز شما خیلی بی‌قرار هستید و همین باعث شده رفتارهای حساب نشده‌ای از خودتان نشان دهید، اما یادتان باشد اگر هیچ کاری نکنید خیلی بهتر از این است که کار اشتباه انجام دهید. شما می‌توانید خودتان را با این توجیه قانع کنید که یک معامله منطقی به نفع همه خواهد بود، اما خواسته‌ها و انتخاب‌هایتان امروز لزوماً با هم هم‌خوانی نخواهند داشت. تا زمانی که طوفان درونتان آرام نشده است دست نگه دارید.

اردیبهشت

موعد مقرر برخی از کارهایی که به عهده تان هستند دارد از راه می رسد و همین موضوع باعث شده دچار استرس و نگرانی شوید، اما اراده و پشتکاری که دارید باعث می شود به این احساسات خود غلبه کرده و آنچه غیرممکن به نظر می رسد را با موفقیت به انجام برسانید. سعی نکنید همه چیز را به تنهایی انجام دهید و از دوستان و نزدیکان خود تقاضای کمک کنید. 

خرداد

امروز فعالیت های اجتماعی زیادی در برنامه شما قرار گرفته اند، اما این همه کار ممکن است آنقدر به وقت و انرژی شما نیاز داشته باشند که تصمیم بگیرید به یکباره خودتان را غیب کنید، آن هم به گونه ای که هیچکس نتواند پیدایتان کند. به جای این کار که باعث ناراحتی دوستان و عزیزانتان هم خواهد شد، به شما توصیه می کنیم از ابتدای روز برنامه تان را مشخص کنید.

تیر

امروز شما زیاد رغبتی به بودن در اجتماع ندارید، اما شرایط ایجاب می‌کنند که در مرکز توجه قرار بگیرید. خوشبختانه، با وجود تمایل شخصی‌تان به دور بودن از دیگران، اعتماد به نفس کافی برای انجام آنچه از شما انتظار می‌رود را دارید. اگر بتوانید به این بی‌میلی اولیه غلبه کنید می‌توانید حتی از قرار گرفتن در مرکز توجه لذت هم ببرید، به هر حال همیشه این احتمال وجود دارد که نظر آدم عوض بشود. 

مرداد

امروز حرف های شما خیلی بجا و واضح به نظر می رسند، اما این احتمال وجود دارد که بخش مهمی از حرف هایتان را در واقع به زبان نیاورید و از گفتن آنها وحشت داشته باشید. شاید دیگران در ابتدا متوجه این موضوع نشوند، اما در نهایت به این که یک چیزهایی از قلم افتاده اند پی خواهند برد، زیرا کارهای شما با شنیده های آنها همخوانی ندارند. 

شهریور

امروز شاید زمان زیادی صرف فکر کردن به ارزش‌هایتان که در حال تغییر هستند بکنید. شما نگران این هستید که بعضی باورهای اصلی‌تان با اعتقادات دوستان و نزدیکانتان همخوانی نداشته باشند. هرکسی آزاد است باورها و اعتقادات خود را داشته باشد، اما اگر این اختلاف عقیده باعث بروز مشکل بین شما شده، بهتر است به جای فرار کردن از آن و تشدید تنش‌های موجود، در مورد این موضوع صحبت کنید.

مهر

امروز هرچقدر که می‌گذرد می بینید تلاش‌هایتان برای حفظ وضعیت فعلی رابطه‌تان بیهوده هستند. در ابتدای روز شما می‌توانید خودتان را با چالش های عاطفی که برایتان پیش می آیند و به توجه شما نیاز دارند تطبیق دهید، اما پس از مدتی اتفاقی می افتد که کاسه صبرتان را لبریز می کند و دیگر نمی‌توانید آن لبخند ساختگی روی لب هایتان را حفظ کنید. بیش از اندازه به خودتان فشار نیاورید.

آبان

امروز احساسات شما آنقدر متغیر هستند که باعث وحشت شما شده اند و دارید در سکوت به جزر و مد احساسی خود نگاه می کنید. خوشبختانه خیلی زودتر از آن چه انتظارش را دارید تکلیفتان با خودتان معلوم خواهد شد. اما در این فاصله باید راهی پیدا کنید تا بی آن که مجبور باشید هر بار که کسی با حرف هایش شما را ناراحت می کند سر خانه اول بازگردید، به استرس و ناراحتی خود غلبه کنید.

آذر

امروز کارهای اداری زیادی برای انجام دادن دارید، خیالتان راحت باشد که همه چیز به خوبی پیش خواهد رفت. امروز حتی اگر بدانید دارید از حد و مرزهایی که برایتان تعیین شده فراتر می‌روید، هیچ چیزی نخواهد توانست جلوی شما را بگیرد! شما با هیجان تمام می‌خواهید بهترین تصویر را از خودتان به نمایش بگذارید و اینکه احساسات دیگران را با بیان حقایق دردناک جریحه‌دار کنید برایتان اهمیت چندانی ندارد.

دی

امروز هیچ راهی برای فرار از عشق برای شما وجود نخواهد داشت، اما شما هنوز از این که آمادگی عاشق شدن را دارید یا خیر مطمئن نیستید. اگر ببینید طرف مقابلتان دارد خیلی به شما فشار وارد می‌کند یا می‌خواهد خیلی سریع پیش برود، دچار احساسات پیچیده‌ای خواهید شد. اینکه بخواهید دریچه‌های قلبتان را بسته و راه‌های طرف مقابلتان را مسدود کنید فقط باعث از بین رفتن مجالی برای آشنایی بیشتر خواهد شد. 

بهمن

امروز برای جلوگیری از به هم ریختن برنامه‌هایتان کاری از دست شما ساخته نیست. اتفاقات پیش بینی نشده ای که در طول روز به وجود می آیند مستلزم این هستند که تغییراتی در برنامه های خود ایجاد کنید و اگر بخواهید با اصرار و پافشاری به برنامه اولیه خود بچسبید، مطمئناً راه به جایی نخواهد برد و فقط همه چیز را از اینی که هست بدتر خواهید کرد.

اسفند

امروز سعی نکنید در ساعات محدودی که در اختیار دارید کارهایی بیش از حد توانتان انجام دهید. سطح انرژی‌تان کمی پایین‌تر از همیشه است و با این کار فقط خودتان را خسته می‌کنید و نتیجه‌ای هم نمی‌گیرید. امروز فاصله زیادی بین شما و آنچه واقعاً قصد گفتنش را دارید وجود دارد و کلمات بی آن‌که هیچ کنترلی روی آنها داشته باشید از دهانتان خارج می‌شوند. 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی