[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۹۸۷
  • دوره جدید

عنایتی: هیچ چالشی با نکونام نداریم، روزنامه شیراز نوین

به گزارش ورزش سه، اردوی آماده‌سازی تیم امید در ترکیه در شرایطی برگزار خواهد شد که باشگاه استقلال به دلیل کمبود نفرات اصلی و امیدهای تیم خود عذر خود را از در اختیار قراردادن بازیکنان مدنظر کادر تیم امید برای این اردو اعلام کرده بود؛ موضوعی که موضع‌گیری غیرمنتظره مدیر رسانه و در ادامه سرپرست تیم امید را در پی داشت تا جایی که دقایقی قبل باشگاه استقلال واکنشی رسمی به این صحبت‌ها نشان داد و با تشریح شرایط، نسبت به رفتار بعضی از اعضای تیم امید و مواضع آنها انتقاد کرد. 
همچنین در بخشی از این بیانیه باشگاه استقلال عدم پاسخ‌گویی نکونام در قبال سرمربی تیم امید را تکذیب کرد.
در همین رابطه، رضا عنایتی، سرمربی تیم امید، در گفت‌وگویی در خصوص اتفاقات پیش‌آمده صحبت و اعلام کرد به واسطه تماس با جواد نکونام و صحبت در مورد موضوع، مانند قبل، چالشی بین تیم امید و استقلال وجود ندارد. عنایتی در این باره گفت: دقایقی قبل با جواد نکونام صحبت کردم؛ مسئله خاصی بین ما وجود ندارد. هم جواد آن‌قدر تجربه دارد که شرایط و موقعیت من را درک کند و هم من متوجه اوضاع خاص نکونام در استقلال هستم. ما باید به هم کمک کنیم و همه ما انتظار داریم استقلال شرایط ما را درک کند و ما هم باید به استقلال این حق را بدهیم که از ما انتظار ملاحظه وضعیتشان را داشته باشد.
سرمربی تیم امید در ادامه تأکید کرد: به هر حال با توجه به اینکه همه تیم‌های لیگ برتری به‌جز استقلال و پرسپولیس به ما بازیکن دادند، ما دنبال این بودیم که این موضوع در فضایی تعاملی پیش برود. در همین رابطه با یحیی گل‌محمدی و بازیکنی که از تیمش می‌خواستیم و با جواد نکونام هم صحبت کردم؛ مشکل خاصی وجود ندارد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی