[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۹۸۴
  • دوره جدید

گفت‌وگو با شهروندان تقویت می‌شود، روزنامه شیراز نوین

رئیس سازمان مدیریت پسماند شهرداری شیراز:
گفت‌وگو با شهروندان تقویت می‌شود

رئیس سازمان مدیریت پسماند شهرداری شیراز گفت: در راستای ترویج فرهنگ عفاف و حجاب و تحکیم بنیان خانواده، سازمان مدیریت پسماند اقدام به برگزاری برنامه‌هایی ویژه شهروندان و همچنین بانوان سازمان نمود. 
وی افزود: برپایی غرفه در محوطه سازمان با هدف گفت‌وگو با شهروندان در مباحث عفاف و حجاب و درج نظرات آنان به خصوص آینده‌نگری و تربیت فرزندان در زمینه عفاف و حجاب، یکی از آن اقدامات بود که دل‌نوشته‌های شهروندان در معرض دید عموم قرار گرفت و اهدای هدایای فرهنگی نیز از جمله فعالیت‌های اجراشده در این غرفه بود. وی در ادامه با اشاره به سایر اقدامات صورت‌گرفته در این سازمان گفت: برگزاری پیاده‌روی ویژه بانوان سازمان و برگزاری مسابقه و اهدای جایزه، نصب پوستر، بنر، استند و پخش پیام با مضامین عفاف و حجاب و همچنین برپایی نمایشگاه دستاورد‌های سازمان از دیگر اقدامات بود. وی در پایان خاطرنشان کرد: اقدامات در خصوص گسترش فرهنگ متناسب عفاف و حجاب محدود به یک روز و یک هفته در سال نبوده و این سازمان با تشکیل کارگروه ویژه اقدام به برنامه‌ریزی و اجرای برنامه‌های مرتبط در این خصوص خواهد نمود.
به گزارش امور ارتباطات و آموزش شهروندی سازمان، خوشبخت در پایان خاطرنشان کرد: امیدواریم با تداوم برنامه‌های فرهنگی در خصوص عفاف و حجاب، بتوانیم در راستای تحکیم بنیان خانواده گام‌های ارزنده‌ای برداریم.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی