[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۵۸۳
  • دوره جدید

اعتراف مرد جوان به دو قتل، روزنامه شیراز نوین

میزان: فرمانده انتظامی استان هرمزگان از دستگیری قاتل خطرناک و کشف دو فقره قتل در سطح شهرستان بندرعباس خبر داد و گفت: تلاش برای یافتن جنایت‌های احتمالی مرد قاتل ادامه دارد.
سردار عزیزاله ملکی گفت: در اردیبهشت پرونده‌ای از کلانتری 11 بندرعباس تحت موضوع فقدان خانم «فاطمه ع» 35ساله، برای رسیدگی تخصصی به اداره مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تحویل شد که بررسی‌های مقدماتی حاکی از آن بود که زن جوان مدیر یک اغذیه فروشی است و از روز 23اردیبهشت به صورت ناگهانی مفقود شده و به منزل و محل کار خود مراجعه نکرده است.
وی افزود: با توجه به حساسیت موضوع و احتمال وقوع جنایت، تحقیقات میدانی و اطلاعاتی کارآگاهان اداره مبارزه با جرایم جنایی در جهت کشف واقع آغاز و با اقدامات خاص کارآگاهی و پلیسی و تحقیقات گسترده مشخص شد که نامبرده در بازه زمانی دو روزه منتهی به فقدان ارتباطات تلفنی متعددی با شخصی به هویت «محمدرضا» برقرار و به اتفاق متهم منزل خود را ترک کرده است.
این مقام انتظامی با بیان اینکه با هماهنگی مقام قضائی مخفیگاه متهم در شهرستان بندرعباس شناسایی شد و طی یک عملیات ضربتی نامبرده دستگیر و مورد بازجویی قرار گرفت، تصریح کرد: با توجه به برخورداری متهم از هوش و ذکاوت مثال زدنی و معلومات قضائی، در تحقیقات مقدماتی با طراحی سناریوهای متفاوت، سعی در فریب مأموران و کتمان واقعیت را داشت ولی در مواجهه با دلایل و مدارک لب به اعتراف گشوده و به قتل فاطمه به انگیزه طلب پول اعتراف کرد. 
سردار ملکی بیان داشت: متهم در تحقیقات مدعی شد که به خاطر وصول طلب مالی از مقتول نقشه‌ای طراحی کرده و به بهانه تأسیس یک رستوران از او به عنوان مدیر داخلی دعوت به همکاری کرده و برای آشنایی با کارگران رستوران او را به منزل خودم برده و او را به قتل رسانده و پس از مثله و بسته بندی کردن مقتول، آن را در سطل‌های زباله انداخته است.
فرمانده انتظامی هرمزگان ادامه داد: با توجه به قتل مشابه دیگری که در سال 91 به وقوع پیوسته بود، بررسی و تحقیقات بیشتر روی متهم انجام شد که متهم چاره‌ای جز بیان حقیقت نیافته و به قتل خانم دیگری با همین شیوه در سال 91 اعتراف کرد.
سردار ملکی گفت: تحقیقات در جهت یافتن بقایای اجساد و کشف سرنخ‌های احتمالی دیگر پیرامون جنایت‌های مشابه از سوی متهم ادامه دارد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی