[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۵۵۲
  • دوره جدید

فال روزانه، روزنامه شیراز نوین

فروردین

شما در این روزها شدیداً به این موضوع فکر می‌کنید که کارها و فعالیت‌های مالی‌تان را سر و سامانی بدهید، به همین دلیل کمی دچار تشویش شده‌اید. اما لازم است بدانید شما در حال حاضر دیگر بیش از این حد توان ندارید و نمی‌توانید خیلی وضعیت مالی‌تان را متفاوت سازید. مهم ثباتی است که شما در حال حاضر توانسته اید بر وضعیت مالی تان برقرار سازید.

اردیبهشت

شما لطافتی را که در سابق برای انجام کارهایتان داشته‌اید را از دست داده‌اید، به همین دلیل باعث شده است که اطرافیانتان کمی‌از شما دلخور شوند و از شما دوری کنند. بین صحبت‌هایتان و رفتارهایتان تعادلی را برقرار سازید، در حال حاضر صحبت‌هایی که از زبان شما جاری می‌شود با رفتارهایتان تفاوت‌های بسیاری دارد. تا تعادل کاملتان را حفظ نکرده‌اید، صحبتی را بر زبان نرانید.

خرداد

انحطاط‌های بسیاری در کارهایتان رخ داده است و باعث شده است بسیاری از رازهای شما که سال‌ها یا روزها ﺁنها را مخفی نگه داشته بودید افشا شوند. دوستانتان برای شما نقشه‌های مثبت بسیاری دارند؛ اما شما از حسن نیت ﺁنها مطمئن نیستید به همین دلیل وارد کارهایشان نمی‌شوید. در حال حاضر باید نقش خود را در زندگی پیدا کنید و این نقش را به خوبی ایفا کنید.

تیر

شما در این روزها فریب یکی از اطرافیانتان را خورده‌اید و به همین دلیل افسرده شده اید؛ زیرا فکر نمی‌کردید ﺁنها جواب اعتماد شما را بدین شیوه بدهند. این اتفاقات باعث شده اند که شما از رویا و خواب بیدار شوید و به واقعیت زندگی روی بیاورید. هر صحبت و یا جریانی را که در ذهنتان رخ می‌دهد را برای دیگران بازگو نکنید.

مرداد

شما به شخص یا اشخاصی در زندگی‌تان روی ﺁورده اید و فکر می‌کنید اگر این شخص در زندگی شما وجود نداشته باشد. شما دیگر توان مقابله با مشکلات زندگی را نخواهید داشت، اما باید بدانید شخصی که این همه به او اهمیت می‌دهید و روی او حساب باز کرده‌اید، شخصی توخالی است و شما خودتان شخصاً دارای نیرو و توانی به مراتب بالاتر از او هستید.

شهریور

کارها و فعالیت‌های ناتمام بسیاری اطراف شما را گرفته اند، به همین دلیل شما احساس نارضایتی می‌کنید؛ زیرا نه قدرت اتمام این کارها را دارید و نه این که لحظه‌ای از فکر ﺁنها رها می‌شوید. اما لازم است مدتی به خود و ذهنتان استراحت دهید تا این مشکلات کم‌کم و با مرور زمان حل شوند یا این که در زمانی مناسب تر به این مشکلات بپردازید. 

مهر

شما در امروز سرشار از عشق و علاقه به اطراف و محیط زندگی تان هستید. به همین دلیل صحبت‌ها یا رفتارهایی که انجام می‌دهید باعث می‌شوند که افراد زیادی جذب شما شوند. فقط لازم بدانید که انرژی‌های خود را در چه مسیری سرمایه گذاری کنید تا در مدتی کوتاه‌تر پاسخ دلخواه شما را بدهد به این مسئله دقت بیشتری را داشته باشید.

آبان

شما امیال و ﺁرزوهای بزرگی را در سر می‌پرورانید بهتر است کمی از این ﺁروزها و بزرگی ﺁنها بکاهید؛ زیرا در رویا انسان می‌تواند به همه چیز برسد اما در واقعیت شما نیازمند تلاش هستید تا به هدف خود برسید. البته انسان پله به پله بالا می‌رود نمی‌شود که یکدفعه از پله اول به پله ﺁخر برسید. شخص یا اشخاصی در این روزها بسیار به شما فکر می‌کنند و در چند روز ﺁینده صحبت‌هایی را نیز با شما مطرح خواهند کرد.
آذر

شما نقشه‌هایی را که مدت‌های مدیدی بود در ذهن داشتید به نتیجه رسانده‌اید و امروز از این نتیجه‌ها بسیار خوشحال و خرسند هستید. اما بهتر است بدانید همیشه وضع به همین منوال پیش نمی‌رود، گاهی ممکن است وقت و انرژی بسیاری برای یک کار هزینه کنید، اما نتیجه‌ای که مدنظر دارید به شما ندهد. بهتر است کمی بر سرعت کارهایتان بیفزاید تا بتوانید با انگیزه بیشتری به کارهای ﺁتیه‌تان برسید.

دی

شما این روزها بر اعصاب خود مسلط نیستید و بر سر هر موضوع کوچکی زود عصبانی می‌شوید. بهتر است خونسردی خود را حفظ کنید، زیرا به سلامتی شما ﺁسیب‌های جدی وارد خواهد شد. مخصوصاً در این زمان، ممکن است به افرادی که بزرگتر از شما هستند توهینی کنید که بعدها پشیمان شوید و دیگر جایی برای عذرخواهی نخواهد ماند.

بهمن

شما در این روزها مدام به فکر گسترش محیط کاری یا شغلی خود هستید و می‌خواهید کارتان را توسعه بدهید، توصیه می‌کنیم با احتیاط این کار را انجام دهید؛ زیرا تنوع و ﺁغاز کارهای جدید بسیار برای شما مثمرثمر خواهد بود. بهتر است با واقعیت‌های زندگی کنار بیایید نه اینکه مدام در پی این موضوع باشید که ﺁنها را رد کنید یا از ﺁنها فرار کنید. در روزهای ﺁینده سورپریزهای بسیاری منتظر شما هستند.

اسفند

دیگر زمان استراحت و غیرفعال بودن سر ﺁمده است. بهتر است کار و فعالیت تازه‌ای ﺁغاز کنید؛ زیرا الآن شما در بهترین موقعیت قرار دارید و می‌توانید بهترین بازده کاری را از خود در برابر مشکلات یا مسائل زندگی بروز دهید. شما این روزها مسئله‌ای را از اعضای خانواده‌تان مخفی نگه داشته‌اید. بهتر است به ﺁنان این مسائل را انتقال دهید؛ زیرا بهتر می‌توانند شما را یاری دهند و با همفکری ﺁنها مسائل زندگی‌تان حل خواهد شد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی