[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۶۵۹
  • دوره جدید

با خبرنگاران پویش، روزنامه شیراز نوین

ازسوی مدیر آموزش شهروندی شهرداری منطقه 9 تهران صورت گرفت:

تقدیر از دبیر صفحه پویش و مدیر کانون آموزش شهروندی پویش

مدیر اداره آموزش شهروندی شهرداری منطقه 9 گفت: جشنواره شکوفا نه تنها در نوجوانان و جوانان شور و حال و تحرک ایجاد نمود، بلکه بسیاری از بزرگسالان را هم به مشارکت فعالانه در این طرح و خلق ایده‌های نو برای بنا نهادن شهری برای زندگی جمعی وا داشت. فرحناز پیروز با ذکر این مطلب افزود: یک معلم و فرهنگی فعال در این  منطقه با راه‌اندازی کانون آموزش شهروندی پویش در محله مهرآباد جنوبی، در 3سال گذشته بیش از 200نفر از شهروندان منطقه را به عضویت این تشکل درآورده و بیش از 300عکس و حدود 400نقاشی با موضوع محورهای مسابقه از سوی اعضای این تشکل به دبیرخانه مشکات منطقه 9 رسیده است.
به گفته مدیر اداره آموزش شهروندی منطقه نه، محمد عمرانی مسئول کانون دانش‌آموزی پویش (در سطح ملی و تهران) و تشکل کانون آموزش شهروندی پویش (درسطح منطقه 9) از شهروندان فعال در حوزه اجتماعی و فرهنگی منطقه است که روزگاری در رشته گرافیک هنرستان صدا و سیما تحصیل می‌کرده و در سال‌های اخیر ضمن اشتغال به کار روزنامه‌نگاری، چندین تشکل و نشریه با موضوعات اجتماعی و فرهنگی در سطح این منطقه و مناطق همجوار را راه‌اندازی و مدیریت کرده است.
پیروز، ضمن اشاره به برخی فعالیت‌های رسانه‌ای این شهروند، اظهار داشت: نشریات قاصدک محله (با موضوع آموزش شهروندی در سال‌های 1387و 88)، سیمای توسعه (90- 1388) و پیام سپیده (نشریه آموزش شهروندی در مناطق 9 و 18 تهران) و صفحات پویش نوجوان و مکتبخانه میلاد روزنامه شیراز نوین را چند نمونه از فعالیت‌های شاخص او برشمرد.
مدیر اداره آموزش شهروندی شهرداری منطقه نه ضمن اظهار تأسف از این که تاکنون مطالبات این شهروند فعال بابت مدیریت 14ماهه خانه فناوری اطلاعات محله امامزاده عبدالله(ع) پرداخت نگردیده اضافه کرد: یکی دیگر از افتخارات این شهروند فعال برای منطقه ما، کسب رتبه اول برای پرتال محله موردنظر در مرداد ماه سال 1392 است که از بین 374پرتال رتبه اول شهر تهران را نصیب منطقه 9 کرد.
فرحناز پیروز در پایان جلسه تقدیر از این همشهری کوشا برای تمامی مدیران، نویسندگان و خبرنگاران گروه فرهنگی مطبوعاتی میلاد و اعضای 960418 باشگاه خبرنگاران پویش نوجوان آرزوی توفیق روزافزون کرد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی