[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۲۱۱۸
  • دوره جدید

حمایت از تولید با ظرفیت‌های قانونی ، روزنامه شیراز نوین

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی فارس با تأکید بر رسیدگی به مشکلات 11 واحد تولیدی و صنعتی در چهاردهمین جلسه کمیته تسهیل و رفع موانع تولید شرکت شهرک‌های صنعتی فارس گفت: برای کمک به صنعتگران از تمام ظرفیت‌های قانونی استفاده می‌شود. به گزارش دریافتی شیرازنوین، چهاردهمین جلسه کمیته تسهیل و رفع موانع تولید شرکت شهرک‌های صنعتی فارس در سال 1402 برگزار و به مشکلات 11 فعال صنعتی و تولیدی رسیدگی شد.
در این جلسه که به ریاست مدیرعامل و با حضور معاونان و مدیران شرکت شهرک‌های صنعتی فارس برگزار شد، مشکلات صنعتگران در حوزه‌های مختلف ساخت و ساز، دریافت پایان کار، تجمیع و تفکیک، اقساط معوقه، صدور جواز ساخت، درخواست تجمیع، ترهین اسناد، تغییر کاربری و... بررسی و رسیدگی شد. مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی فارس در این جلسه بر اهتمام ویژه به منظور رفع مسائل و مشکلات واحدهای صنعتی و تولیدی در راستای دستیابی به رشد تولید و ایجاد اشتغال پایدار خبر داد و گفت: از تمام ظرفیت‌های قانونی برای کمک به صنعتگران استفاده می‌کنیم. سید مسعود عظیمی با بیان اینکه بخشی از مشکلات صنعتگران و تولیدکنندگان در ارتباط با سایر دستگاه‌های اجرایی است، بر ضرورت همگرایی بین مدیران دولتی و بخش خصوصی تأکید کرد و گفت: با تعامل و هماهنگی با دستگاه‌ها به دنبال رفع مشکلات هستیم. وی با بیان اینکه کلید حل مشکلات اقتصادی حمایت از تولید است، گفت: در این مسیر در کنار صنعتگران قرار داریم تا بتوانیم در حد امکان نسبت به حل مشکلات واحدهای صنعتی اقدام کنیم. از ابتدای امسال تاکنون 14 جلسه کمیته تسهیل و رفع موانع تولید در شرکت شهرک‌های صنعتی فارس برگزار و در این جلسات به مسائل و مشکلات 129 واحد تولیدی و صنعتی رسیدگی شده است.
جلسات کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید در شهرک‌های صنعتی برای رسیدگی به موضوعات و مشکلات سرمایه‌گذاران و متقاضیان سرمایه‌گذاری در داخل شهرک‌ها و نواحی صنعتی و ارائه خدمات کارشناسی برگزار می‌شود.
صنعتگران مستقر در شهرک‌های صنعتی استان که متقاضی طرح مشکلات در جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید هستند، می‌توانند با مراجعه به معاونت صنایع کوچک نسبت به تکمیل فرم مربوط اقدام کنند.
ارائه پیشنهاد اصلاح قوانین، مقررات، ضوابط و رویه‌های مرتبط با تولید و خدمات در زمینه‌های تسهیل امور سرمایه‌گذاری، بررسی و اتخاذ تصمیم در خصوص حل و فصل مشکلات واحدهای صنعتی در راستای استمرار و ارتقای تولید و اشتغال، بررسی و تصمیم‌گیری در خصوص رفع مشکلات واحدها و طرح‌های صنعتی و انعکاس موارد تصمیم‌گیری خارج از حیطه وظایف سازمان به ستاد تسهیل و رفع موانع تولید کشور، بخشی از وظایف این کارگروه 
می‌باشد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی