[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۲۱۵۵
  • دوره جدید

دعوت شهردار شیراز از مردم برای حضور پرشور در انتخابات ریاست‌جمهوری، روزنامه شیراز نوین

دعوت شهردار شیراز از مردم برای حضور پرشور در انتخابات ریاست‌جمهوری

شهردار کلان‌شهر شیراز طی پیامی، آحاد مردم به‌ویژه شهروندان شیرازی را به مشارکت گسترده در انتخابات ریاست‌جمهوری روز جمعه هشتم تیرماه دعوت کرد و گفت: برپایی شکوهمند چهاردهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری ایران که پس از عروج رئیس‌جمهور شهید آیت‌الله رئیسی و دیگر شهدای خدمت برگزار می‌شود، از جهات داخلی و بین‌المللی مهم و سرنوشت‌ساز است. به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری شیراز، محمدحسن اسدی طی پیامی آحاد مردم به‌ویژه شهروندان شیرازی را به مشارکت گسترده در انتخابات ریاست‌جمهوری روز جمعه هشتم تیرماه دعوت کرد.
در بخشی از این پیام آمده است: برپایی شکوهمند چهاردهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری ایران که پس از عروج رئیس‌جمهور شهید آیت‌الله رئیسی و دیگر شهدای خدمت برگزار می‌شود، از جهات داخلی و بین‌المللی مهم و سرنوشت‌ساز است.
رهبر معظم انقلاب اسلامی نیز بارها مردم شریف ایران را به حضور پرشور و حماسی در پای صندوق‌های رأی و انتخاب فرد اصلح برای تصدی ریاست بر قوه مجریه کشور توصیه نموده و فرموده‌اند. این‌جانب ضمن گرامیداشت یاد و نام شهید بزرگوار آیت‌الله رئیسی و همراهان ایشان، به‌عنوان خادم کوچک شما مردم در مدیریت شهری کلان‌شهر شیراز از عموم شهروندان و به‌ویژه همکاران ارجمندم در شهرداری شیراز و خانواده‌های محترمشان می‌خواهم در این دوره از انتخابات ریاست‌جمهوری حضوری پرشور و حماسی داشته باشند؛ زیرا هرچه مشارکت بیشتر مردم در انتخابات را داشته باشیم، به همان میزان مجد و اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را شاهد خواهیم بود.
وعده دیدار ما روز جمعه هشتم تیرماه ۱۴۰۳ در پای صندوق‌های اخذ رأی و انتخاب یک رئیس‌جمهور مقتدر، کارآمد و ولایی خواهد بود. ان‌شاءالله

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی