[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۹۳۱
  • دوره جدید

مایعات را این گونه بنوشید، پوستتان پیر می‌شود! ، روزنامه شیراز نوین

پیری پوست یک معضل بزرگ برای همه انسان‌هاست، اما راه‌هایی وجود دارد که به جوان‌سازی پوست شما کمک خواهد کرد. به گزارش بهداشت نیوز، وقتی که داخل اینترنت چرخی بزنید، متوجه می‌شوید که توصیه‌های بسیار زیادی وجود دارند که باعث می‌شود شما جوان‌تر به نظر برسید. حتماً می‌دانید که داشتن رژیم غذایی متعادل، استفاده از ضدآفتاب، پاک کردن آرایش قبل از خواب، جزو روش‌هایی هستند که شما را جوان‌‌تر نشان می‌دهد. ما هم اینجا هستیم تا به شما اطلاعاتی را در این باره بدهیم.
استفاده از نی پوست شما را زودتر پیر می‌کند
اگر می‌خواهید که علائم پیری را کُندتر کنید، باید از نوشیدن مایعات با نی خودداری کنید که باعث ایجاد خطوط و چین و چروک روی صورت در اطراف دهان می‌شوند. حرکت تکراری مکش با نی باعث می‌شود که ماهیچه‌های اطراف دهان خیلی فعال باشند و بین فیبر‌های ماهیچه چین خوردگی‌هایی به وجود بیاید که باعث شود روزبه‌روز عمیق‌تر گردند. البته نوع نوشیدنی تفاوت زیادی را ایجاد می‌کند. به‌ عنوان‌ مثال مایعات غلیظ‌تر مانند اسموتی‌‌ها نیاز به نیروی بیشتری برای انقباض صورت دارند و در نتیجه فشار منفی بیشتری به صورت وارد می‌گردد.
انجام این کار بعد از ۵۰ سالگی تأثیر منفی بیشتری دارد
وقتی که جوان هستیم، پوستمان بعد از لبخند، خندیدن یا خوابیدن راحت‌تر به حالت طبیعی برمی‌گردد اما بعد از 40 سالگی قضیه متفاوت است، زیرا چربی، کلاژن و الاستین پوست کاهش پیدا کرده است.
راهکارهای مؤثر هم وجود دارند
هنگامی‌که چین و چروک اتفاق می‌افتند، برطرف کردنشان کار راحتی نیست اما معمولاً روش‌هایی مانند بوتاکس را برای‌شان به کار می‌گیرند. تزریق سم بوتولونیوم می‌تواند به ریلکس کردن ماهیچه قسمت بالای لب کمک کند و خطوط عمودی را در این ناحیه کاهش دهد. فیلر هیالورونیک اسید هم مؤثر است که می‌تواند خطوط و چروک صورت را پر کند؛ اما بهترین راهکار این است که از تشکیل‌شان جلوگیری کنید تا اینکه بعداً بخواهید آن‌ها را برطرف کنید. یکی از راه‌های جلوگیری از این چروک‌ها، خودداری از استفاده از نی برای نوشیدنی است.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی