[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۲۰۵۵
  • دوره جدید

شگفتی در هانگژو روز به‌یادماندنی برای والیبال ساحلی ایران!، روزنامه شیراز نوین

تیم ملی ب والیبال ساحلی ایران با شکست اندونزی به مرحله نیمه‌نهایی و چهار تیم برتر بازی‌های آسیایی 2022 صعود کرد. به گزارش ورزش سه، مسابقات والیبال ساحلی نوزدهمین دوره بازی‌های آسیایی با شرکت ۲۷ تیم از روز دوشنبه ۲۸ شهریور آغاز شده است و تا ۶ مهر در زمین‌های ساحلی شهر نینگ‌بو ادامه دارد.
مرحله یک‌چهارم نهایی این رقابت‌ها دیروز(دوشنبه، سوم مهر) با چهار دیدار پیگیری شد که تیم‌ ملی والیبال ساحلی ایران ب(عباس پورعسگری، علیرضا آقاجانی) از ساعت 14 و 30 دقیقه به مصاف اندونزی یک رفت و دو بر یک این تیم را شکست داد.
ملی‌پوشان ساحلی کشورمان در ست نخست 21 بر 14 مغلوب حریف خود شدند، اما در دو ست بعدی این مسابقه با امتیازهای 21 بر 15 و 15 بر 12 به پیروزی رسید و به مرحله نیمه‌نهایی و چهار تیم برتر راه یافت.
اندونزی یک عنوان نایب‌قهرمانی دوره قبل بازی‌های آسیایی را در پرونده کاری خود داشت و با پذیرش این شکست به مقام پنجمی مشترک این دوره از مسابقات اکتفا کرد.
تیم ملی ب والیبال ساحلی ایران امروز(سه‌شنبه، چهارم مهرماه) در مرحله نیمه‌نهایی به مصاف چین یک می‌رود. تیم ملی الف والیبال ساحلی ایران(بهمن سالمی، سینا شوکتی) نیز از دقایقی دیگر و در مرحله یک‌چهارم نهایی به مصاف قطر یک می‌رود که دیداری بسیار سخت برای ملی‌پوشان کشورمان خواهد بود، زیرا به مصاف قهرمان دوره قبل این بازی‌ها می‌روند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی