[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۲۰۸۵
  • دوره جدید

افخمی در تدارک اکران پاییزی «استاد»، روزنامه شیراز نوین

بهروز افخمی که در حال انجام مراحل فنی فیلم جدیدش است، از تدارک اکران فیلم «استاد» تا یکی دو ماه آینده خبر داد.
به گزارش ایسنا، این کارگردان سینما که حضور اخیرش در شهرک محل سکونت داریوش مهرجویی پس از قتل این فیلم‌ساز و همسرش و بیان اینکه قصد دارد یک داستان به سبک هیچکاک از این جنایت بسازد، حاشیه‌ساز شده بود، حدود یک ماه قبل فیلم‌برداری «صبح اعدام» را به پایان رسانده و این روزها در حال تدوین فیلمش است. او می‌گوید که احتمالاً این فیلم را به جشنواره فیلم فجر می‌رساند.
فیلم‌برداری «صبح اعدام» به کارگردانی بهروز افخمی و تهیه‌کنندگی علی شیرمحمدی به‌عنوان تازه‌ترین محصول سازمان سینمایی سوره و بنیاد سینمایی فارابی ۱۷ مردادماه امسال در تهران شروع شد. این فیلم برشی از لحظات پایانی زندگی طیب حاج رضایی و اسماعیل رضایی است که در پی قیام خونین ۱۵ خرداد ۱۳۴۲ محکوم به اعدام شدند؛ داستان این فیلم در فاصله زمانی ۵ تا ۶:۳۰ صبح این روز روایت می‌شود.
افخمی همچنین درباره فیلم «استاد» که سال قبل آن را در جشنواره فجر رونمایی کرد، گفت: تا چند روز آینده تصمیم قطعی برای زمان اکران این فیلم گرفته می‌شود، ولی قصد داریم آن را حتماً تا پیش از جشنواره امسال اکران کنیم و به نظرم بهترین زمان هم آذرماه است.
«استاد» به تهیه‌کنندگی بهروز افخمی، نخستین تجربه کارگردانی سید عماد حسینی است که داستان آن در ارتباط با یک موضوع‌ ملتهب اجتماعی در سال‌های اخیر بود؛ حسن معجونی و هدیه حسینی‌نژاد همراه با سجاد بابایی نقش‌های اصلی این فیلم را ایفا کرده‌اند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی