[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۹۹۱
  • دوره جدید

شکست خانگی نماینده فارس ، روزنامه شیراز نوین

به گزارش شیرازنوین، تیم بسکتبال لیموندیس، نماینده نوپای فارس در لیگ برتر، چهارمین دیدار این فصل خود را به حریف نامدار تهرانی واگذار کرد. 
در یک مسابقه از هفته چهارم سوپرلیگ بسکتبال کشور، تیم بسکتبال لیموندیس شیراز عصر دیروز در سالن دانشگاه آزاد شهر صدرا میزبان مهرام تهران بود. 
بازیکنان مهرام را علی‌رضا شریفی، سجاد مشایخی، بهشاد عرب زاده، پیتر گریگوریان، محمد جنیدی، امیرحسین خندان پور، سالار طاهری، سجاد پذیرفته، محمد رحیمی، متین جلالیان و علی شهریاری تشکیل می‌دادند و امیرحسین نصیرانی، ایمان دلیر زهان، مصطفی رضایی، مهدی جعفری، آرش ثابتی، سروش دهقان، وحید اسلامی، محمد بغلانی، جلن بردلی، علی اسکندری، کوروش جهانگیری، وحید دلیر زهان، دراگان توباک، محمدامین خسروی، سهند توکلی، فرید سعادت نیا و رضا نادری نیز بازیکنان تیم لیموندیس بودند.
بازی در کوارتر نخست بسیار پرفراز و نشیب دنبال شد؛ به طوری که برتری ۱۶-۱۱ لیموندیس با از دست دادن ۱۳ امتیاز متوالی، ۲۴-۱۶ به سود مهرام سرخ‌پوش تغییر کرد.
در ادامه شاگردان اسلامی به خود آمده و اختلاف را به حداقل رساندند و در نهایت کوارتر اول با حساب ۲۶-۲۵ به سود مهرام به پایان رسید. 
اما کوارتر دوم متعلق به میزبان سفیدپوش بود. 
لیموندیس از همان ابتدا ابتکار عمل را در دست گرفت و با دو پرتاب سه‌امتیازی، اختلاف ۵امتیازی با میهمان ایجاد کرد.
این شروع خوب تا پایان نیز ادامه داشت و لیموندیس کوارتر دوم را ۲۸-۲٠ به سود خود به پایان رساند و در مجموع دو کوارتر، نیمه نخست را با پیروزی ۵۳ بر ۴۶ تمام کرد. در کوارتر دوم، چند پرتاب سه‌امتیازی از وحید اسلامی، تماشاگران حاضر در سالن را به وجد آورد.
در کوارتر سوم، سرخ‌پوشان تهرانی به بازی برگشتند؛ چند پرتاب سه‌امتیازی متوالی به خصوص توسط دو بازیکن ملی‌پوش یعنی سجاد مشایخی و محمد جمشیدی باعث شد تا در فاصله ۴ دقیقه مانده به پایان این کوارتر، دو تیم در امتیاز ۶۸ مساوی شوند؛ اتفاقی که کادر فنی لیموندیس را وادار به درخواست وقت استراحت فنی کرد، اما در ادامه، باز هم این مهرام بود که بهتر عمل کرد و در فاصله ۹۴ ثانیه به پایان سومین کوارتر، ۷۶-۷٠ از حریف شیرازی خود پیش افتاد.
لیموندیس در ثانیه‌های پایانی این کوارتر به بازی برگشت و با یک پرتاب دوامتیازی و در ادامه پرتاب سه‌امتیازی جلن بردلی آمریکایی، توانست اختلاف را پیش از رسیدن به کوارتر پایانی به ۱ امتیاز برساند.
کوارتر چهارم با نتیجه ۷۶-۷۵ به سود مهرام آغاز شد و چیزی که در دقایق ابتدایی این کوارتر به چشم آمد، از دست رفتن متوالی پرتاب‌ها از سوی دو تیم بود؛ به طوری که در چهار دقیقه نخست تنها ۸ امتیاز توسط دو تیم به دست آمد.
اولین پرتاب سه‌امتیازی این کوارتر توسط فربد سعادت‌نیا به سبد نشست تا لیموندیس به فاصله دوامتیازی حریف باتجربه خود برسد.
اما شاگردان فرزاد کوهیان به سرعت اختلاف را هفت امتیاز افزایش داده و به پیروزی نزدیک شدند. 
این اختلاف در ادامه به ۱٠ امتیاز هم رسید و در پایان، این دیدار با حساب ۹۶-85 ببه سود مهرام پایان یافت.
سجاد پذیرفته از مهرام با ۲۸ امتیاز بهترین بازیکن میدان شد و جلن بردلی با ۲۷ امتیاز بهترین بازیکن لیموندیس بود. 
تیم لیموندیس در هفته پنجم رقابت ‌ها روز دوشنبه ۳۰ آبان در آبادان به مصاف پالایش نفت این شهر خواهد رفت.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی