[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۲۱۱۲
  • دوره جدید

جهاد خدمت‌رسانی با نهضت آسفالت، روزنامه شیراز نوین

شهردار منطقه چهار از اجرای طرح بزرگ جهش آسفالت در سطح منطقه از ابتدای سال جاری تاکنون در راستای یازدهمین برنامه از جهش عمرانی شهرداری شیراز خبر داد.
شهردار منطقه چهار شیراز گفت: با اجرای طرح نهضت آسفالت، گامی مؤثر در ارائه خدمت بهتر به شهروندان و محرومیت‌زدایی و رفع مشکلات اهالی این منطقه برداشته شد.
به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه چهار، حسام‌الدین اسدزاده اظهار داشت: مطابق دستور دکتر اسدی شهردار شیراز، در این برنامه 2ساله در قالب و اولویت 1- معابر خاکی، 2- تراش و ترمیم و لکه‌گیری و 3- روکش آسفالت روی معابر قدیمی از ابتدای اردیبهشت‌ماه ۱۴۰۲ تا یکم آذرماه امسال ۸۵ مورد عملیات آسفالت در سطح این منطقه به میزان بیش از 24هزار تن انجام شده است که این عملیات ادامه دارد. وی با قدردانی از حمایت‌های اعضای شورای اسلامی شهر، شهردار، معاونت فنی و عمرانی، سازمان عمران و همچنین پیمانکاران در اجرای این طرح افزود: میزان آسفالت صورت گرفته ۲۴۳هزار و ۲۳۰ مترمربع بوده و در پی آن شاهد روکش، لکه‌گیری و آسفالت در معابر اصلی و کوچه‌های این منطقه شهری بودیم.
وی خاطرنشان کرد: با اجرای این طرح و انجام آسفالت در محله‌های کمتربرخوردار منطقه چهار، بخش زیادی از مشکلات شهروندان عزیز در این محله‌ها برطرف شد.
شهردار منطقه چهار شیراز گفت: با توجه به وسعت منطقه چهار در کل مناطق شهرداری شیراز، 
11 درصد از کل میزان آسفالت در این برنامه را به خود تخصیص داده است که به میزان 26هزار و 800 تن آسفالت در مناطق هدف منطقه که به تصویب رسیده است، انجام خواهد شد.
وی افزود: این پروژه عمرانی طی برنامه 2ساله با برنامه‌های مشخص روزانه 136تن و ماهیانه 
3000 تن عملیات آسفالت، توسط کارکنان و پیمانکاران خدوم در شهرداری منطقه 4 انجام می‌گیرد.
شهردار منطقه چهار همچنین با قدردانی از تلاش واحد عمران و خدمات شهری منطقه از شهرداری تصریح کرد: طرح نهضت آسفالت با جدیت تمام تا پایان سال ادامه دارد و امیدواریم در پی آن بتوانیم مشکلات شهروندان را برطرف کنیم.
اسدزاده همچنین از همراهی شهروندان فهیم منطقه چهار در اجرای طرح‌های مختلف عمرانی در این منطقه قدردانی کرد و خواستار پرداخت به موقع عوارض در راستای ارائه خدمات بیشتر شد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی