[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۲۰۹۲
  • دوره جدید

پروژه‌های عمرانی سلامت برمحور پیشرفت ، روزنامه شیراز نوین

معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز با حضور در محل پروژه‌های عمرانی مرکز بهداشت شهدای انقلاب، پیشرفت فیزیکی این پروژه‌ها را بررسی کرد.
به گزارش روابط عمومی معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز، معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه با تأکید بر تسریع، تکمیل و بهره‌برداری از پروژه‌های بهداشتی؛ به ویژه در مناطق محروم و حاشیه شهر، ابراز امیدواری کرد با تکمیل و بهره‌برداری از پروژه‌های نیمه‌تمام بهداشتی دانشگاه و قرار گرفتن در چرخه ارائه خدمت، بتوانیم در راستای تقویت هرچه بیشتر خدمات سلامت به مراجعان، گام‌های بیشتری برداریم.
دکتر «سید ابوالفضل هاشمی اصل» در این بازدیدها وضعیت موجود پروژه‌های آموزشگاه بهورزی مؤیدی، آزمایشگاه رفرانس ریوی و سل، مراکز خدمات جامع سلامت کوشک میدان، میانرود و حضرت امام حسن(ع)، آموزشگاه پزشک خانواده و پایگاه بهداشتی حضرت امام سجاد(ع) مرکز بهداشت شهدای انقلاب شیراز را بررسی کرد. او در ادامه افزود: از سال 1400 در طرح محرومیت‌زدایی و تفاهم‌نامه وزارت بهداشت، 18 پروژه بهداشتی برای مرکز بهداشت شهدای انقلاب شیراز مصوب شد که تاکنون 10 پروژه با هزینه‌کرد بیش از 270 میلیارد ریال، تکمیل و در مدار خدمت قرار گرفته است؛ در حال حاضر 8 پروژه نیز در حال ساخت است.
این مقام مسئول در دانشگاه با اشاره به اهمیت موضوع بهداشت در سلامت جامعه و تأثیر آن بر ارائه خدمات درمانی به مراجعان از متولیان امر بهداشت در مرکز بهداشت شهدای انقلاب شیراز خواست با برنامه‌ریزی جهت تکمیل پروژه‌ها تا هفته سلامت سال 1403 تلاش کنند. 
گفتنی است، دکتر «سالار خواجه پور»، مدیر منابع فیزیکی و نظارت بر طرح‌های عمرانی دانشگاه در این بازدید معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی شیراز را همراهی می‌کرد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی