[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۲۰۵۶
  • دوره جدید

دست یحیی خالی می‌شود!، روزنامه شیراز نوین

2 بازیکن تیم پرسپولیس به زودی برای گذراندن خدمت سربازی از این تیم جدا خواهند شد.
به گزارش فوتبال 360، پرسپولیس پنجشنبه در یک بازی معوقه میزبان نساجی بود و موفق به کسب پیروزی یک بر صفر شد. دومین برد متوالی سرخ‌پوشان باعث شد آنها به جمع مدعیان برگردند، اما پس از بازی اخبار مربوط به جدایی 2 مهره کلیدی نگرانی هواداران این تیم را به دنبال داشته است.
میلاد سرلک و محمد عمری 2 بازیکنی هستند که در نقل‌وانتقالات نیم‌فصل باید از پرسپولیس جدا شوند تا خدمت سربازی را سپری کنند؛ موضوعی که یحیی گل‌محمدی هم درباره آن در نشست خبری صحبت کرد. سرمربی پرسپولیس در این خصوص گفت: «میلاد که قطعاً سرباز شده و نمی‌تواند دیگر ما را در فصل دوم همراهی کند، با محمد عمری هم صحبت کردم شاید بتواند ادامه بدهد. اطلاعات خیلی دقیقی در مورد عمری ندارم. باید بتوانیم در نیم‌فصل دوم بازیکنان جایگزین پیدا کنیم؛ هرچند پیدا کردن جایگزین برای سرلک و عمری و بازیکنی که در سطح آنها باشد، سخت است».
با توجه به صحبت‌های گل‌محمدی جدایی میلاد سرلک قطعی به نظر می‌رسد و وضعیت عمری هنوز مشخص نشده است؛ البته با توجه به حضور نفراتی چون مهدی ترابی، سعید صادقی و امید عالیشاه پر کردن جای خالی عمری راحت‌تر از سرلک است. سرلک امسال وارد چهارمین فصل حضورش در پرسپولیس شده و از زمان پیوستن به این تیم عملکرد بسیار خوبی در خط میانی سرخ‌پوشان داشته و یک مهره کلیدی در تیم یحیی بوده است.
از طرفی با توجه به اینکه در نقل‌وانتقالات زمستانی اکثر بازیکنان قرارداد دارند و کمتر تیمی اجازه جدایی ستاره‌هایش را می‌دهد، پرسپولیس کار سختی برای خرید جانشین سرلک خواهد داشت. در حال حاضر مسعود ریگی و سینا اسدبیگی 2 بازیکن هم‌پست سرلک در پرسپولس هستند و احتمالاً این تیم در نیم‌فصل دوم با همین 2 بازیکن در پست هافبک دفاعی به کار خود ادامه خواهد داد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی