[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۲۰۸۵
  • دوره جدید

استاندار فارس: کلنگ‌زنی پروژه‌ها به شرط تأمین اعتبار تا پایان پروژه انجام شود، روزنامه شیراز نوین

به گزارش ایسنا، استاندار فارس با اشاره به در پیش ‌رو بودن دهه فجر و کلنگ‌زنی برخی پروژه‌ها در این ایام، تأکید کرد: همه کلنگ‌زنی‌ها باید به شرط تأمین اعتبار تا پایان پروژه انجام شوند. محمدهادی ایمانیه در نشست هم‌اندیشی ستاد بزرگداشت دهه فجر انقلاب اسلامی، ضمن بزرگداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی به ویژه شهدای حادثه تروریستی کرمان گفت: در ایام‌الله دهه فجر همانند سنوات گذشته طبیعتاً شاهد افتتاح برخی پروژه‌ها خواهیم بود؛ لذا تأکید می‌شود هم‌زمان با بهره‌برداری‌ها، پروژه‌ها برای استفاده در اختیار مردم قرار گیرد. وی به کلنگ‌زنی‌های قابل انجام در این دهه اشاره کرد و گفت: رویکرد دولت سیزدهم، آغاز پروژه جدیدی نیست؛ مگر اینکه همه اعتبار برای اجرا و تکمیل آن فراهم شود؛ لذا همه کلنگ‌زنی‌ها باید به شرط تأمین اعتبار تا پایان پروژه انجام شوند. همچنین ارائه جدول زمان‌بندی اجرای این پروژه‌ها به‌صورت پیوست مدنظر قرار گیرد.
نماینده عالی دولت در فارس مدیران را مکلف به برگزاری میزهای خدمت توسط مدیران کل و رؤسای سازمان‌ها در شیراز و همچنین در سایر شهرستان‌ها کرد و خطاب به سرپرست اداره‌کل ورزش و جوانان فارس گفت: در این دهه، برای انجام ورزش‌های همگانی در شهر شیراز و در سایر شهرها نیز با همکاری شهرداری‌ها برنامه‌ریزی مناسب انجام شود.
ایمانیه در ادامه بر ضرورت ارائه دستاوردهای انقلاب اسلامی تأکید کرد و از رؤسای سازمان‌ها خواست مدیران روابط عمومی دستگاه‌ها را مکلف کنند تا آنچه در حوزه تخصصی خود پس از انقلاب اسلامی به وجود آمده است را با ذکر اعداد و ارقام به عموم مردم معرفی کنند. وی، قابل انتشار بودن این مطالب و دستاوردها را منوط به ذکر دقیق ارقام و اعداد دانست و افزود: قابلیت راستی‌آزمایی و عدم وجود مغایرت در گفته‌ها دو شرط اصلی در ارائه گزارشات دستاوردهای ۴۵ساله انقلاب اسلامی است. استاندار فارس در بخش دیگر سخنان خود بر توجه به آزادی زندانیان جرائم غیرعمد به ویژه بانوان زندانی در این ایام اشاره و اظهار کرد: در صورتی که اعتباری فراهم کنیم و بتوانیم با آزادی زندانیان جرائم غیرعمد خانواده‌ای را دور هم جمع کنیم، قطعاً گام مؤثری برای تقویت بنیان خانواده برداشته‌ایم.
 وی در ادامه خواستار معرفی سازمان‌ها و دستگاه‌هایی که در سال گذشته در این ایام فعال‌تر بوده‌اند، شد و بر ضرورت الگوبرداری از الگوهای برتر در این عرصه تأکید کرد.
ایمانیه همچنین از مشارکت هیئات مذهبی و گروه‌های مردمی در برپایی چهل و پنجمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی خبر داد و در ادامه با اشاره به اقدامات شهرداری شیراز در ایام محرم و صفر و ایام فاطمیه سال جاری، گفت: نظر به هم‌زمانی دهه فجر با ماه‌های رجب و شعبان، انتظار می‌رود شهرداری شیراز همانند گذشته پررنگ، فعال و اثرگذار ظاهر شود و اقدامات مناسبی را در سطح شهر و در جشن‌های پیش‌ رو انجام دهد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی