[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۲۰۸۴
  • دوره جدید

اسدالله یکتا: سفره چهل و چند ساله دلم مجال باز شدن گرفت، روزنامه شیراز نوین

اسدالله یکتا، بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون به دنبال دعوت و دلجویی وزیر فرهنگ در حساب کاربری خود در فضای مجازی نوشت: با تماسی از وزارت فرهنگ و ارشاد شرایطی مهیا شد که سفره مچاله‌شده چهل و چند ساله دلم مجال باز شدن بگیرد.
به گزارش ایرنا، اسدالله یکتا روز گذشته در حساب کاربری اینستاگرام خود نوشت: «بعد از چهل و اندی سال مسئولی به درد و دل‌هایی که بیش از نیم قرن در سینه‌ام و روی هم انباشته شده بود گوش سپرد، حوالی ساعت ۵ عصر امروز با تماسی از وزارت فرهنگ و ارشاد شرایطی مهیا شد که سفره مچاله‌شده چهل و چند ساله دلم مجال باز شدن بگیرد. حین ورود به اتاق جناب وزیر، با دستان لرزان و چشمانی نه چندان بینا تمام تصاویر بیش از نیم قرن کار سخت و فعالیتم در سینما از ذهنم می‌گذشت و در عین مشقت غیر قابل وصفی که با تمام ابعاد زندگی هم آمیخته شده بود خوب می‌دانستم که اهل خواسته‌های پرهزینه نیستم. فقط از تمام گذشته خود شرمسار بودم که بعد از نیم قرن تلاش کفاف حداقلی‌های یک بار زنده بودن من را هم تا به حال نداده و با اجبار سختی‌ها و تقلاهای بی‌وقفه من در این نقطه ایستاده‌ام. برای جناب وزیر هم باور کردنی نبود، مشکلات معیشتی‌ام.
دستم را به گرمی گرفت و گفت ما شما را دوست داریم، قول داد و امیدی دوباره بعد از حدود نیم قرن به قلبم بخشید به لطف خدا و دعاهای شما روزهای آرامش در راه است.
آرزویی که اگر محقق نشود همراه من باقی می‌ماند حتی در دنیای دیگر.
پای نوشت: بعد از محبت رضا فردوسی عزیز و آمدنم از ورامین به تهران این دومین ساعت امیدواری‌ام بود.»

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی