[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۷۰۲
  • دوره جدید

مطالبه‌گری مشکلات مزمن‌شده ، روزنامه شیراز نوین

دکتر محمدهادی ایمانیه گفت: با اکثر مشکلات پیش روی شما آشنا هستم؛ لذا مطالبه گری بیشتری از استاندار داشته باشید، تا بنده هم خواسته‌های شما را از مدیران استانی مطالبه کنم. نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی نیز افراد همراه و دلسوزی هستند که باید از ظرفیت‌های آنها در تدوین قانون جامع حمایت از خیرین استفاده کرد. 
به گزارش شیرازنوین به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری فارس،‌ دکتر محمدهادی ایمانیه در جلسه شبکه مجمع خیرین استان فارس، ضمن تشکر از اعضای هیئت مدیره، خواستار مطالبه گری بیشتر اعضای مجمع خیرین از شخص استاندار شد و افزود: با اکثر مشکلات پیش روی شما آشنا هستم؛ لذا مطالبه گری بیشتری از استاندار داشته باشید، تا بنده هم خواسته‌های شما را از مدیران استانی مطالبه کنم. از ظرفیت ایجادشده در مجموعه مدیریت استان باید نهایت استفاده را برد.
استاندار فارس با اشاره به اینکه در آستانه تدوین برنامه هفتم توسعه کشور هستیم، اظهار داشت: نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی، افراد همراه و دلسوزی هستند، که باید از ظرفیت‌های آنها نیز در تدوین قانون جامع حمایت از خیرین استفاده کرد.
دکتر ایمانیه بر لزوم تکمیل پروژه‌های نیمه تمام با مشارکت خیران تأکید کرد و افزود: فرایند ابتدا تا انتهای صدور پروانه فعالیت سمن، با در نظر گرفتن جزئیات، تدوین و جهت تصویب به شورای اداری و برنامه ریزی استان ارائه شود.
وی با اشاره بر اینکه بیش از ۵۰ درصد مصوبات مجمع اجرایی شده است، افزود: مصوبات مجمع که محقق نشده است را اعلام کنید تا جهت رفع مشکلات آن اقدام لازم انجام شود.
استاندار فارس همچنین بر لزوم ثبت اطلاعات افراد تحت پوشش خیریه‌ها در یک سامانه مشترک تأکید کرد تا از موازی‌کاری‌ها جلوگیری شود.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی