[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۲۰۸۸
  • دوره جدید

آرای مردم در حوزه‌های قطعی اعلام شد ، روزنامه شیراز نوین

رئیس ستاد انتخابات فارس گفت: منتخبان مردم استان فارس در مجلس دوازدهم در چند حوزه انتخابیه به طور قطعی مشخص شده و در برخی حوزه‌ها همچنان کار شمارش و تجمیع آرا ادامه دارد.
به گزارش ایرنا، اسماعیل قزل‌سفلی، شنبه در نشست خبری با خبرنگاران افزود: از مجموع سه‌میلیون و ۷۱۰هزار و ۸۲۲ نفر واجد شرایط شرکت در انتخابات، ۴۳ درصد آنها یعنی یک‌میلیون و ۵۹۸هزار و ۹۶۷ نفر در انتخابات شرکت کردند که نسبت به دوره قبل افزایش داشته است.
وی ادامه داد: در حوزه انتخابیه آباده، خرمبید، بوانات و سرچهان آقای رحیم زارع با ۲۲هزار و ۵۷۰ رأی، در حوزه انتخابیه اقلید آقای مسلم صالحی با ۱۴هزار و ۲۳۳ رأی، در حوزه انتخابیه لامرد و مُهر آقای سید موسی موسوی با ۲۵هزار و ۱۶۷ رأی، در حوزه انتخابیه نی‌ریز، استهبان و بختگان آقای فرهاد طهماسبی با ۳۳هزار و ۵۱۵ رأی و در حوزه انتخابیه فسا آقای حسن علی محمدی با ۱۴هزار و ۷۳۶ رأی منتخبان مردم در این حوزه‌ها شدند.
او اظهار کرد: در حوزه انتخابیه جهرم و خفر آقای محمدرضا رضایی کوچی با ۵۴هزار و ۵۳۵ رأی، در حوزه انتخابیه داراب و زرین‌دشت آقای محمدجواد عسکری با ۴۲هزار و ۱۰ رأی، در حوزه انتخابیه سروستان، کوار و خرامه آقای غلامرضا توکل شوریجه با ۲۰هزار و ۵۲۶ رأی، در حوزه انتخابیه فیروزآباد، فراشبند و قیر و کارزین آقای محمدمهدی فروردین با ۳۶هزار و ۶۶۴ رأی، در حوزه انتخابیه لارستان، اوز، خنج، گراش و جویم آقای علاالدین بروجردی با ۳۹هزار و ۹۲۴ رأی و در حوزه انتخابیه کازرون و کوه‌چنار آقای غلامرضا دهقان ناصرآبادی با ۳۸هزار و ۶۱۳ رأی پیشتاز رقابت‌ها در این حوزه‌های انتخابیه هستند که پس از تأیید صورت‌جلسه‌ها از سوی شورای نگهبان و هیئت اجرایی، منتخب مردم در این حوزه‌های انتخابیه خواهند شد.
رئیس ستاد انتخابات فارس گفت: در حوزه انتخابیه مرودشت، ارسنجان و پاسارگاد آقای اسفندیار عبدالهی با ۱۸هزار و ۵۹۸ رأی و آقای سیرویس سجادیان با ۱۴هزار و ۵۳۰ رأی به مرحله دوم راه پیدا کردند.
قزل‌سفلی افزود: در حوزه انتخابیه شیراز و زرقان با شمارش آرای ۷۶۰ صندوق از مجموع ۸۷۱ صندوق تا ساعت ۷ و ۴۵ دقیقه صبح آقایان روح‌الله نجابت با ۶۰هزار و ۷۰۷ رأی، جعفر قادری با ۴۷هزار ۲۷۸ رأی، علیرضا پاک‌فطرت با ۴۳هزار و ۷۹۷ رأی، ابراهیم عزیزی با ۴۲هزار و ۶۳۵ رأی، سید اسماعیل حسینی با ۳۷هزار و ۵۳۰ رأی، رحمت‌الله مرزوقی با ۳۶هزار و ۵۳۳ رأی، ضرغام صادقی با ۳۳هزار و ۸۶۴ رأی و خانم منصوره طاهری با ۳۲هزار و ۷۱۴ رأی پیشتاز انتخابات هستند.
رئیس ستاد انتخابات فارس افزود: در حوزه انتخابیه ممسنی و رستم و حوزه انتخابیه سپیدان و بیضا فعلاً تجمیع آرا در حال انجام است و با توجه به اینکه صورت‌جلسات بارگذاری نشده، نمی‌توان آرای منتخبان را اعلام کرد.
در ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری نیز از مجموع سه‌هزار و ۴۹۱صندوق اخذ رأی، آرای سه‌هزار و ۵۱۴ صندوق تاکنون شمارش شده که بر این اساس آقایان لطف‌الله دژکام با ۷۱۹هزار و ۱۰ رأی، احمد بهشتی با ۶۰۲هزار و ۳۵۶ رأی، علی‌اکبر کلانتری با ۴۲۷هزار و ۷۶۳ رأی، سیدمحمدعلی مدرسی طباطبایی با ۳۴۱هزار و ۲۲۷ رأی و سید علیرضا دانا با ۳۰۶هزار و ۳۷۴ رأی تا الان پیشتاز انتخابات مجلس خبرگان هستند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی