[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۴۶۲
  • دوره جدید

سقوط تحقیرآمیز گویمی‌ها، روزنامه شیراز نوین

شیرازنوین- پویا کیخا
هفته هفدهم رقابت‌های لیگ یک در گروه C پیگیری شد. در مهم‌ترین مسابقه هفته شهید مهران باقری گویم در ورزشگاه شهید دستغیب میزبان تیم صدرجدولی استقلال رامشیر بود که با یک نمایش بسیار ضعیف، ۴بار دروازه‌اش باز شد تا ضمن سقوط خود، رقیب را هم به سمت لیگ دو بدرقه کند. از همان شروع مسابقه استقلال عطش بیشتری برای پیروزی داشت و حملات گسترده‌ای روی دروازه میزبان ترتیب داد. در دقیقه ۳۰ یکی از بازیکنان این تیم در حال تک به تک شدن با دروازه گویم بود که مهدی علی‌پناه با تکل خود اخراج شد و گویم را ۱۰نفره کرد. روی همان ضربه آزاد استقلالی‌ها توپ را به تیر دروازه کوبیدند و در ادامه هم یک تک به تک از دست دادند تا نیمه اول بدون گل پایان یابد. اما در نیمه دوم رامشیری‌ها به حق خود رسیدند و علاوه بر خلق موقعیت‌های بی‌شمار، ۴‌بار دروازه میزبان را باز کردند. گل‌های استقلال رامشیر توسط مهران مستاجران، محمد حمید (۲بار) و امین حمیداوی به ثمر رسید. پرحاشیه‌ترین اتفاق نیمه دوم مسابقه، تصمیم داور مبنی بر اعلام پنالتی به سود استقلال رامشیر بود که اعتراض شدیدالحن رسول غفاری، دروازه‌بان گویم را برانگیخت و او به سمت داور مسابقه یورش برد و داور نیز کارت قرمز به او نشان داد تا با توجه به ۹نفره شدن گویم، مصطفی کارگشا مهاجم این تیم در دروازه قرار بگیرد. او هم پنالتی حریف را مهار کرد اما در ریباند دروازه‌اش باز شد. نتایج سایر دیدارها به شرح زیر است: 
گامرون هرمزگان۲- پرسپولیس گناوه۱
پرسپولیس برازجان۳- جنوب باغملک۰ (جنوب حاضر نشد)
جهادنصر سیرجان۳- ملی حفاری اهواز۱
جندی شاپور دزفول۱- سپاهان ایذه۱
ترکیب شهیدباقری گویم: رسول غفاری، علی سبیلی، مهدی علی‌پناه، مصطفی رحمانی، همت عابدی‌نژاد، حمید عبداللهی، جواد پزشک‌پور، بهنام رحیمی، بهنام ندری، حمید جعفری، مصطفی کارگشا.  
خرمزی: ۱۰نفره شدن شیرازه تیم ما را به هم ریخت
محمود خرمزی سرمربی شهیدباقری گویم در پایان این دیدار گفت: ۱۰نفره شدن شیرازه تیم ما را به هم ریخت. ضمن اینکه ۵غایب داشتم، ۳بازیکن ما محروم بودند و 2بازیکن هم قهر کرده بودند. معلوم نیست فصل آینده در تیم شهیدباقری بمانم یا نه.
رامشیر صعود کرد
تیم استقلال رامشیر با این پیروزی ۳۰امتیازی شد و با توجه به اینکه یک مسابقه کمتر هم نسبت به سایر مدعیان دارد، تقریباً صعودش به لیگ دو مسجل شد. آنها اگر از دو دیدار آسان برابر پرسپولیس بندرگناوه و گامرون بندرعباس حداقل یک امتیاز بگیرند، به طور قطع صعود خواهند کرد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی