[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۲۱۱۴
  • دوره جدید

ایمنی جاده‌های نوروزی فارس، روزنامه شیراز نوین

مدیرکل راه و شهرسازی فارس گفت: با توجه به اجرا و افتتاح افزون بر ۳۵۰ کیلومتر راه در این استان از جمله آزادراه ۲۱۰ کیلومتری شیراز- اصفهان، امسال شاهد تردد ایمن‌تر هم‌وطنان در محورهای مواصلاتی این استان خواهیم بود.
به گزارش اداره ارتباطات و اطلاع رسانی راه و شهرسازی فارس، محمودرضا طالبان افزود: در استان فارس و شهر شیراز به دلیل وجود جاذبه‌های گردشگری تاریخی، طبیعی و زیارتی همه‌ساله شاهد حضور تعداد زیادی از هم‌وطنان در این استان هستیم که این مسئله سبب افزایش تردد خودروها در راه‌های این استان می‌شود.
وی ادامه داد: تمام ادارات تابعه وزارت راه و شهرسازی در فارس با همفکری و همدلی می‌کوشند که در کنار سایر دستگاه‌های خدمات‌رسان، خدماتی بهتر و مطلوب‌تر ارائه و فضایی ایمن‌تر برای انجام سفرهای نوروزی فراهم کنند.
رئیس شورای هماهنگی راه و شهرسازی استان فارس گفت: معتقدیم هر اقدامی که می‌تواند به افزایش رضایتمندی مردم و مسافران نوروزی و کاهش تلفات و تصادفات جاده‌ای منجر شود، باید انجام شود.
طالبان افزود: با توجه به افتتاح پروژه آزادراه شیراز- اصفهان، بخشی از بزرگ‌راه جهرم لار، محور فراشبند- کازرون و دیگر راه‌های اصلی و فرعی در سال جاری، انتظار داریم که شرایط تردد مسافران در نوروز پیش رو تسهیل شود و در مقایسه با سنوات گذشته شاهد کاهش تصادفات جاده‌ای و تلفات ناشی از آن باشیم.
وی اظهار کرد: مجموعه وزارت راه و شهرسازی با تمام توان و قوا در استان تلاش خواهند کرد که با حضور در کنار مردم و ارائه خدمات‌رسانی شبانه‌روزی به آنها، تعطیلات خوبی را برای همه هم‌وطنان رقم بزنند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی