[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۲۱۱۴
  • دوره جدید

عبور مشترکان از مرز یک‌میلیون و پنجاه‌هزار، روزنامه شیراز نوین

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان فارس خبر داد:
عبور مشترکان از مرز یک‌میلیون و پنجاه‌هزار

مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق استان فارس از افزایش تعداد مشترکان برق استان فارس طی سال گذشته خبر داد و گفت: در سال 1402 بیش از 20هزار مشترک به تعداد مشترکان شرکت توزیع برق استان فارس اضافه شده و در حال حاضر تعداد مشترکان به بیش از یک‌میلیون و پنجاه‌هزار مشترک رسیده است.
حمیدرضا کریمی‌فرد از اجرای موفق برنامه‌های مدیریت مصرف در سال گذشته خبر داد و افزود: در تابستان سال 1402 با همکاری کلیه مشترکان در استان فارس توانستیم با موفقیت از پیک بار عبور نموده و به میزان 410 مگاوات کاهش مصرف در زمان اوج بار شبکه را داشته باشیم. این مقام مسئول از مشارکت بیش از 43 درصد مشترکان خوش‌مصرف خانگی شرکت توزیع نیروی برق استان فارس در برنامه‌های اوج بار تابستان سال قبل خبر داد و بیان داشت: از مجموع 849هزار و877 قبض صادرشده برای مشترکان خانگی شهرستان‌های تحت پوشش این شرکت در استان فارس در بازه زمانی اول خرداد تا ۳۱ شهریور سال قبل، 370هزار و 413 قبض مشمول دریافت پاداش صرفه‌جویی شدند و 63میلیارد تومان پاداش صرفه‌جویی دریافت کردند. وی با بیان اینکه همکاری همه مشترکان از جمله مشترکان کشاورزی، صنعتی، اداری، سایر مصارف و به ویژه مشترکان خانگی نقش قابل‌ملاحظه‌ای در حفظ پایداری شبکه سراسری برق به خصوص در ساعت اوج مصرف در تابستان گرم سال قبل داشت، ادامه داد: سال گذشته همه مشترکان خانگی حتی مشترکان پرمصرف در صورتی که مصرف برق خود را کاهش داده بودند، از پاداش ریالی روی قبض برق خود بهره‌مند می‌شدند.
کریمی فرد در خاتمه ابراز امیدواری کرد با همکاری کلیه مشترکان اعم از خانگی، تجاری، صنعتی، اداری، کشاورزی و سایر مصارف بتوانیم از پیک بار تابستان سال جاری با موفقیت عبور نماییم. 

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی