[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۷۵۷
  • دوره جدید

اصرار اشتباه روی یک مدافع ، روزنامه شیراز نوین

مدافع 26 ساله تیم ملی ‌ایران یکی از چهره‌های ناموفق تیم ملی در جام جهانی 2022 بود.
به گزارش فوتبال 360، تیم ملی ‌ایران با تغییر و تحولات گسترده نسبت به مرحله مقدماتی، در جام جهانی 2022 حضور پیدا کرد و دلیل اصلی ‌این تغییر و تحولات هم بی‌شک حضور کارلوس کی‌روش به جای دراگان اسکوچیچ روی نیمکت تیم ملی بود که باعث شد تا با توجه به عقیده متفاوت ‌این 2 سرمربی، تغییرات ملموسی در فهرست و ترکیب تیم ملی ‌ایجاد شود که یکی از مهم‌ترین تغییرات در فاز دفاعی بود.
دراگان اسکوچیچ معتقد به سبک بازی شجاع خلیل‌زاده و محمدحسین کنعانی‌زادگان بود و از ‌این 2 مدافع در دیدارهای مرحله مقدماتی استفاده کرد اما کارلوس کی‌روش در جام جهانی 2022 قطر ساختار دفاعی ‌ایران را تغییر داد و با حضور زوج مرتضی پورعلی‌گنجی و مجید حسینی ‌ایران به میدان رفت. البته در بازی نخست مقابل انگلیس، یک نیمه روزبه چشمی ‌و یک نیمه محمدحسین کنعانی‌زادگان در پازل دفاعی ‌ایران حضور داشتند تا با 5 مدافع ‌ایران مقابل انگلیس قرار بگیرد!
حسینی و پورعلی‌گنجی در جام جهانی 2018 کنار هم قرار گرفته بودند و انتظار می‌رفت در دومین جام جهانی پیاپی خود بتوانند عملکرد بهتری داشته باشند اما اوضاع برخلاف انتظار پیش رفت، به‌ویژه مجید حسینی که پدیده ‌ایران در جام جهانی گذشته بود و به طور اتفاقی و بعد از مصدومیت امید ابراهیمی ‌در دیدار مقابل تیم ملی مراکش به ترکیب ‌ایران اضافه شد و سپس توانست جایگاه خود را در خط دفاعی مستحکم کند و نمایش‌های خوبی را از خود به جای گذاشت.
مدافع 26 ساله تیم کایسری‌اسپور با وجود درخشش در جام جهانی 2018، در جام جهانی 2022 عملکرد بسیار ضعیفی داشت و نتوانست انتظارات را برآورده کند. مجید حسینی در مصاف با انگلیس، اشتباهات فاحشی انجام داد و ضعیف‌ترین بازیکن میدان مسابقه انتخاب شد و سه‌شنبه‌شب گذشته و در صحنه به‌ثمر رسیدن گل برتری تیم ملی آمریکا هم غفلت او در یارگیری نمایان بود تا پدیده جام جهانی 2018، نتواند به اعتماد دوباره کارلوس کی‌روش پاسخ مناسبی بدهد و با عملکردی دور از حد انتظار کار خود را در جام جهانی 2022 به پایان برد.
مجید حسینی در جام جهانی 2018 در مقابل تیم‌های ملی اسپانیا و پرتغال نمایش‌های فوق‌العاده‌ای داشت و در مقابل ستارگانی چون دیگو کاستا و کریستیانو رونالدو توانسته بود موفق ظاهر شود اما نمایش‌های موفق او در جام جهانی به سال 2022 نرسید و مقابل ستارگان شاغل در لیگ برتر انگلیس از جمله هری کین، رحیم استرلینگ، مارکوس رشفورد و البته کریستین پولیسیچ ناکام بود و دست خالی از میدان مسابقه خارج شد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی