[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۷۵۴
  • دوره جدید

باغ جنت مجهز به زمین والیبال ساحلی می‌شود، روزنامه شیراز نوین

شهردار منطقه چهار شیراز از افتتاح و آغاز ساخت شش طرح عمرانی، خدماتی و ورزشی این منطقه خبر داد و گفت: از این تعداد یک طرح افتتاح و عملیات ساخت 5 طرح دیگر نیز با حضور مسئولان شهری آغاز شد.
حسام الدین اسدزاده با اشاره به افتتاح بوستان پرستو اظهار داشت: این بوستان در انتهای شهرک مهدیه اجرایی شده و شامل پیاده‌رو، مسیر دوچرخه‌سواری، آب‌نما، وسایل بازی کودکان، وسایل ورزشی، مبلمان، نورپردازی و فضای سبز است.
وی افزود: برای ساخت بوستان پرستو که زمین آن نیز متعلق به شهرداری است، 80میلیارد ریال هزینه شده و هدف از اجرای پروژه ایجاد فضای پارک و ایجاد محیط شهری درجهت تفریح و گذراندن اوقات فراغت خانواده‌هاست. شهردار منطقه چهار به پنج طرح عمرانی و خدماتی که در این منطقه کلنگ زنی شد، اشاره کرد و افزود: یکی از این طرح‌ها اجرای زمین والیبال ساحلی در باغ جنت، اجرای زمین والیبال ساحلی و فنس گذاری محوطه دور با فونداسیون و آرماتوربندی است که با اعتباری بیش از 20میلیارد ریال و هدف ایجاد نشاط و روحیه ورزشی بین جوانان درجهت تشویق جوانان به ورزش ساخته می‌شود. اسدزاده تصریح کرد: از دیگر طرح‌ها، لوله گذاری کوچه 19 و 21 همت جنوبی شامل لوله گذاری در کوچه 19 و 21 ایمان جنوبی به متراژ حدود دوهزار متر طول (لوله بتن) با اعتبار 90میلیون ریال است که به منظور رفع آب‌گرفتگی کوچه‌های 19، 21 و 17 همت جنوبی و هدایت آب‌های سطحی به سمت کانال اصلی انجام می‌شود. وی بیان کرد: لوله گذاری بولوار استقلال در محل بولوار استقلال شامل اجرای لوله گذاری از چهارراه سیاحتگر تا باسکول نادر با اعتبار 20میلیارد ریال برای هدایت آب‌های سطحی بولوار استقلال به سمت کانال اصلی باسکول نادر از دیگر طرح‌هایی است که در منطقه چهار شهرداری شیراز کلنگ زنی شد. اسدزاده گفت: همچنین اجرای پیاده رو باغ حوض با اجرای حدود پنج‌هزار مترمربع پیاده‌روسازی و اعتبار 30میلیارد ریال با هدف اجرای بهسازی و همسطح‌سازی پیاده‌روها به همراه پیاده‌روسازی خیابان شهید آقایی به مساحت حدود شش‌هزار مترمربع با اعتبار30میلیارد ریال عملیاتی می‌شود. وی بیان کرد: زیرسازی، کانیوا و آسفالت کوچه ۳۲ امام خمینی و ۷ فراز با اعتبار حدود ۱۰میلیارد ریال نیز از دیگر طرح‌های عمرانی شهرداری منطقه چهار است که به منظور رفاه شهروندان عملیات آن تکمیل شد و به پایان رسید. شهردار منطقه چهار شیراز با قدردانی از همرامی شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر و همچنین سایر همکاران شهرداری منطقه گفت: امیدواریم با اجرای طرح‌های مختلف عمرانی و خدماتی در شهرداری منطقه روز به روز شاهد عمران و آبادانی در این منطقه و افزایش جلب رضایت شهروندان باشیم.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی