[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۷۰۲
  • دوره جدید

دانشجویان جدید با آیین‌نامه‌های آموزشی آشنا شدند ، روزنامه شیراز نوین

سرپرست دانشگاه پیام نوراستان فارس گفت: سامانه صدای دانشجو برای پاسخ‌گویی به مطالبات و درخواست‌های دانشجویان راه اندازی می‌شود.
دانشجویان جدید دانشگاه پیام نور شیراز و سایر مراکز و واحدهای استان فارس با شرکت در آیین نودانشجویان، با شرایط و آیین‌نامه‌های آموزشی و فعالیت‌های فرهنگی دانشگاه آشنا شدند.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور فارس، در این مراسم که به صورت الکترونیکی برگزار شده بود، دکتر محسن جاجرمی زاده سرپرست دانشگاه پیام نور استان فارس، به تشریح برخی از ویژگی‌ها و قابلیت‌های مهم دانشگاه پیام نور پرداخت و از دانشجویان خواست علاوه بر شرکت فعال در کلاس‌های درسی و فعالیت‌های آموزشی، در برنامه‌های فوق برنامه خصوصاً فعالیت‌های فرهنگی و ورزشی، کانون‌های فرهنگی و دانشجویی، انجمن‌های علمی، بسیج دانشجویی، مسابقات و المپیادهای علمی و جشنواره‌های مختلف نیز حضور پررنگ داشته باشند.
وی با اشاره به اینکه در حال حاضر قریب 30هزار دانشجو در مراکز و واحدهای دانشگاه پیام نور استان فارس مشغول به تحصیل می‌باشند، افزود: دانشگاه پیام نور با شیوه آموزشی نیمه حضوری و مجازی، دسترسی خانواده‌ها را بدون هرگونه نگرانی به آموزش عالی در همه مناطق کشور خصوصاً مناطق محروم فراهم ساخته است تا علاقه‌مندان به تحصیل با کمترین شهریه و با کیفیت آموزشی مناسب به تحصیل بپردازند.
دکتر جاجرمی زاده به سطح بالای علمی فارغ التحصیلان این دانشگاه نیز اشاره کرد و یادآور شد: دانش آموختگان دانشگاه پیام نور خلأ مدیریتی و کارشناسی در بسیاری از دستگاه‌ها و ارگان‌ها در سطح کشور را پر کرده اند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی