[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۷۵۴
  • دوره جدید

پنجمین جشنواره رسانه‌ای ابوذر برگزار می‌شود، روزنامه شیراز نوین

دبیر پنجمین دوره جشنواره رسانه‌ای ابوذر فارس از آغاز فرایند برگزاری این جشنواره بزرگ رسانه ای در استان خبر داد. به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج رسانه استان فارس، بهنام کشاورز با بیان اینکه برای هشتمین سال متوالی است که این جشنواره در سطح کشور و پنجمین سال در استان فارس برگزار می‌شود، گفت: این جشنواره در بخش‌های «خبر»، «مصاحبه»، «گزارش»، «تیتر»، «یادداشت»، «کاریکاتور»، «موشن گرافیک»، «فیلم خبری» و «عکس» برگزار خواهد شد.
وی فراهم نمودن زمینه معرفی و حمایت از فعالیت‌های فاخر و آثار ارزشمند اصحاب رسانه را از مهم‌ترین اهداف این جشنواره برشمرد و افزود: افزایش کمی و کیفی تولید محتوا، ایجاد فرصت نقش‌آفرینی برای دلسوزان عرصه رسانه، شناسایی افراد رسانه‌ای دارای مهارت‌های ویژه برای فعالیت در عرصه‌های گسترده‌تر، فراهم نمودن زمینه پیگیری و پاسخ‌گویی مسئولان در باب آسیب‌های اجتماعی و فرهنگی و جریان‌سازی رسانه‌ای از جمله اهداف برگزاری این جشنواره است.
بهنام کشاررز با اشاره به اینکه اصحاب رسانه استان فارس در جشنواره سال گذشته مشارکت فعالانه داشتند و آثار ارزشمندی در موضوعات جشنواره برای دبیرخانه ارسال کردند، گفت: امیدواریم در جشنواره امسال نیز هم در بخش استانی و هم کشوری شاهد درخشش هم‌استانی‌های فرهیخته باشیم.
وی ادامه داد: هر فرد می‌تواند در سه بخش شرکت و در هر بخش حداکثر سه اثر را برای شرکت در جشنواره ارسال کند. این فعال رسانه‌ای، محورهای هفتمین جشنواره رسانه‌ای ابوذر در استان را تولید، دانش بنیان و اشتغال آفرین، جهاد تبیین، پیوند رسانه و صنعت، مقابله با آسیب‌های اجتماعی، دستاوردهای انقلاب اسلامی، بسیج و حوزه‌های اقدام، بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی، مکتب شهید سلیمانی، امید و نشاط آفرینی، خانواده، جامعه و فرزندآوری، سبک زندگی ایرانی- اسلامی، شیراز، شهر فرهنگ شهروندی و بانوان و مشارکت اجتماعی ذکر کرد.
وی بیستم دی ماه امسال را آخرین مهلت ارسال آثار به جشنواره رسانه‌ای ابوذر عنوان کرد و گفت: آثاری قابلیت شرکت در جشنواره را دارند که از یکم بهمن ۱۴۰۰ تا دی ماه جاری در نشریات کشوری و استانی، خبرگزاری‌ها و پایگاه‌های خبری منتشر شده باشد.
به گفته کشاورز، برگزیدگان این جشنواره به مرحله کشوری راه خواهند یافت و اختتامیه مرحله استانی این جشنواره در مراسمی برگزار و از برترین‌های بخش‌های مختلف با اهدای تندیس جشنواره، لوح تقدیر و هدایای نقدی تجلیل خواهد شد. این فعال رسانه‌ای در پایان عنوان کرد: علاقه‌مندان به شرکت در این جشنواره می‌توانند آثار خود را به آدرس رایانامه aboozarfars@chmail.ir یا به صورت فایل پی‌دی‌اف در شبکه‌های اجتماعی به شماره ۰۹۲۱۴۲۹۱۵۳۲ یا به آدرس خیابان فردوسی، کوچه پروانه، جنب سالن مجتمع فرهنگی ورزشی شلمچه، سازمان بسیج رسانه فارس ارسال نمایند. 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی