[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۷۵۷
  • دوره جدید

رئیس حفاظت محیط‌زیست شهرستان شیراز: کشف ۴٢ قبضه سلاح شکاری در شهرستان شیراز، روزنامه شیراز نوین

رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان شیراز گفت: طی سه ماه اخیر با دستگیری شکارچیان متخلف، ۴٢ قبضه سلاح شکاری در این شهرستان کشف شده است.
کامران اسلاملو با اشاره به حضور برخی از شکارچیان متخلف در شهرستان شیراز، به خبرنگاران گفـت: طی عملیات‌های جداگانه، طی سه ماه گذشته در این شهرستان تعدادی سلاح مجاز و غیرمجاز کشف و شکارچیان متخلف شناسایی و دستگیر شده‌اند. 
اسلاملو ادامه داد: این عملیات‌ها توسط یگان حفاظت محیط زیست شهرستان شیراز و مله‌گاله انجام شده و ۴٢ قبضه سلاح مجاز و غیرمجاز به همراه لاشه تعدادی پرنده نظیر کبک و تیهو نیز از این افراد کشف و ضبط شده است. 
وی افزود: با توجه به وظیفه ذاتی، اداره حفاظت محیط‌زیست شهرستان شیراز به صورت شبانه‌روزی در تلاش است تا امکان تخلف از شکارچیان غیرمجاز را به کمترین حد ممکن کاهش دهد تا هیچ تخلف محیط‌زیستی در این شهرستان روی ندهد. اسلاملو ادامه داد: همشهریان می‌توانند گزارشات خود در خصوص شکار، صید، آلودگی‌ها و تخریب‌های محیط زیستی را با این اداره در میان گذاشته تا محیط‌بانان و کارشناسان نسبت به برطرف کردن این مشکلات در کوتاه‌ترین زمان اقدام کنند. رئیس اداره حفاظ محیط زیست شهرستان شیراز گفت: متخلفانی که توسط یگان حفاظت محیط زیست در این شهرستان دستگیر شده اند، در مناطق حفاظت شده و مناطق شکار ممنوع تنگ سرخ و مناطق آزاد شهرستان شیراز اقدام به شکار غیرمجاز می‌کردند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی