[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۸۴۴
  • دوره جدید

تربیت مدیر برای تداوم انقلاب ، روزنامه شیراز نوین

دکتر محمدهادی ایمانیه استاندار فارس در جلسه شورای راهبردی مدرسه حکمرانی استان، با اشاره به فعالیت‌های زیربنایی و زیرساختی انجام‌شده، تصریح کرد: اقدامات و فعالیت‌های عمرانی در صورتی به مقصود مطلوب خواهد رسید که نسبت به تربیت نیروی تراز انقلاب اسلامی تلاش کنیم. به گزارش شیرازنوین به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری فارس، دکتر محمدهادی ایمانیه در جلسه شورای راهبری مدرسه حکمرانی استان فارس، بزرگ‌ترین رسالت و وظیفه‌ مسئولان را جانشین‌پروری و تربیت مدیر تراز انقلاب اسلامی عنوان کرد و گفت: آنچه از عهده و اختیار ما برمی‌آید، خالصانه و با نیت اصلاح فرایندهای اداری و اجرایی انجام دهیم؛ چراکه باعث ارتقای نظام اسلامی خواهد شد.
استاندار فارس خواستار تأمین نیازهای سخت‌افزاری مربوط به مدرسه حکمرانی توسط سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان شد و افزود: این مدرسه همزمان که برای تربیت مدیران تراز جمهوری اسلامی تلاش می‌کند، می‌بایست برای مدیران فعلی نیز برنامه داشته باشد؛ طبیعتاً مدیران، فرمانداران و مسئولان در یک سطح قرار ندارند. با شناسایی نقاط ضعف آنان نسبت به رفع آن در قالب دوره‌های آموزشی کاربردی اقدام کنید.
دکتر ایمانیه به ارتقای جایگاه افراد با انگیزه‌ موجود در بدنه‌ دستگاه‌های اجرایی تأکید کرد و اظهار داشت: افرادی هم خارج از سیستم‌های اداری وجود دارند که از ظرفیت و پتانسیل بالایی برخوردار هستند؛ لذا می‌بایست پس از شناسایی، آموزش، ارزیابی و آزمون جذب دستگاه‌های اجرایی شوند تا شاهد جهش بیش از پیش دستگاه‌ها و سازمان‌ها باشیم. نماینده عالی دولت در فارس با اشاره به فعالیت‌های زیربنایی و زیرساختی انجام شده، تصریح کرد: اقدامات و فعالیت‌های عمرانی در صورتی به مقصود مطلوب خواهد رسید که نسبت به تربیت نیروی تراز انقلاب اسلامی تلاش کنیم.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی